PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Mateusz Kusznierewicz

Żeglarz regatowy, Mistrz Świata i złoty medalista olimpijski.

Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata, Mistrz Europy, Mistrz Polski, uczestnik pięciu Igrzysk Olimpijskich, zwycięzca ponad trzydziestu regat Pucharu Świata. Najlepszy polski Żeglarz XX wieku. Laureat tytułu Najlepszy Żeglarz Świata ISAF w 1999 roku. Członek Gdańskiego Klubu Żeglarskiego i Yacht Klubu Polski. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim oraz Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Najbardziej utytułowany polski żeglarz regatowy

Mateusz Kusznierewicz

Szczegóły

Mateusz Kusznierewicz swoją karierę sportową związał z żeglarstwem regatowym. Reprezentował Polskę na pięciu Igrzyskach Olimpijskich i jako pierwszy w historii polskiego żeglarstwa zdobył medal olimpijski. Do największych sukcesów Mateusza zaliczyć można: zdobycie złotego i brązowego medalu olimpijskiego, trzy tytuły Mistrza Świata, cztery Mistrza Europy. Przez 19 lat był członkiem kadry olimpijskiej Polskiego Związku Żeglarskiego. W 1999 roku otrzymał prestiżowy tytuł „Żeglarza Roku” (World Sailor of the Year), nadawany przez Międzynarodową Federację Żeglarską ISAF najlepszym żeglarzom świata. Pod koniec 2004 roku uhonorowany został tytułem „Żeglarza Wszechczasów”, a także wybrany został polskim żeglarzem XX wieku. Mateusz Kusznierewicz spełnia się także w roli biznesmena, prowadząc wiele różnych przedsięwzięć. Jest właścicielem akademii żeglarskiej, firmy szkoleniowej i eventowej, spółki sprzedającej jachty francuskich stoczni, a także agencji kreatywnej i PR-owej. Jest również pomysłodawcą i założycielem Fundacji Navigare, która wspiera rozwój pasji sportowych i realizuje projekty związane z edukacją morską. Mateusz jest także Ambasadorem Kongresów Polskich oraz Ambasadorem Miasta Gdańska do spraw morskich.

Co oferuje?

Mateusz Kusznierewicz przeprowadził dotychczas ponad 350 szkoleń oraz prelekcji. Wykłady przygotowywane są w oparciu o ustalenia z klientem, dla którego występuje i ich zadaniem jest pomóc konkretnej firmie w osiągnięciu zamierzonych celów. Opierając się na swoich bogatych doświadczeniach zdobytych w sporcie i biznesie, Mateusz ukazuje od praktycznej strony mechanizmy motywacji, planowania, strategii i konsekwencji w realizowaniu planu. Spotkanie z Mateuszem Kusznierewiczem daje możliwość wymiany poglądów i doświadczeń dotyczących radzenia sobie w zmieniających się warunkach, oceny ryzyka i umiejętności podejmowania szybko trafnych decyzji.

Styl prezentacji

Mateusz Kusznierewicz jest mówcą charyzmatycznym, który w umiejętny sposób zaraża słuchaczy energią do działania. Wykłady są niezwykle inspirujące, skłaniają do przemyśleń, a liczne omawiane przykłady motywują do opracowania własnej strategii rozwoju i wprowadzenia zmian. Wystąpienia wsparte są nowoczesną prezentacją multimedialną.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Kurs na sukces – moja pasja moją motywacją
  • Kurs na sukces – złap wiatr w żagle biznesu
  • Motywacja
  • Komunikacja
  • Integracja
  • Stress Management
  • Rozwój osobisty
  • Wizerunek i PR

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci