PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Stefan Hyttfors

Futurolog, Agent Zmiany, uznany doradca biznesowy

Stefan Hyttfors analizuje wydarzenia zachodzące na całym świecie z perspektywy agenta zmiany. Wierzy, że przyszłość powinna opierać się na tym, w jaki sposób będziemy tworzyć coś nowego, a nie wykorzystywać powszechnie znane, tradycyjne modele. W swojej pracy koncentruje się na zagadnieniach związanych ze zmianami behawioralnymi, przełomowymi technologiami i zarządzaniem nowej generacji. Badając zachodzące zmiany stawia czoła globalnym wyzwaniom i wskazuje możliwości, które pojawiają się każdego dnia.

Przyszłości nie można przewidzieć. Należy ją stworzyć

Stefan Hyttfors

Szczegóły

Początki jego kariery były związane z realizacją marzeń o fotografowaniu i zwiedzaniu świata. Stefan pracował na stanowisku fotoreportera w Stanach Zjednoczonych i był redaktorem naczelnym działu foto w szwedzkim dzienniku Expressen. Doświadczenie medialne wykorzystywał w późniejszym okresie w założonej przez siebie firmie PR, Wenderfalck. W 2006 roku, dostrzegając rosnącą siłę mediów społecznościowych, postanowił skoncentrować się wyłącznie na cyfrowym PR, co wkrótce okazało się sukcesem. W 2012 roku stał się jednym z najbardziej poszukiwanych prelegentów i doradców biznesowych, dwukrotnie został nagrodzony tytułem Mówcy Roku w Szwecji.

Co oferuje?

Jego misją jest przygotowanie organizacji biznesowych do zmian. W swoich prelekcjach demonstruje jak dzięki przełomowym technologiom i sile networkingu możemy znaleźć nowe rozwiązania i modele biznesowe. Podpowiada jak być bardziej zwinnym i konkurencyjnym w erze cyfrowej. Stefan potrafi odnieść się do różnych zagadnień dotyczących zmian i przyszłości, a jego wnioski i wskazówki są tak samo cenne dla różnych grupy słuchaczy.

Styl prezentacji

Energiczny, prowokacyjny, stymulujący intelektualnie –Stefan oferuje doskonale przygotowane, pełne informacji i humoru spotkania, których dodatkowym atutem jest oprawa multimedialna.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku szwedzkim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Jak przygotować się na zmiany w obliczu niepewnej przyszłości?
  • Nowoczesna organizacja – innowacje napędzane przez klientów
  • Internet Pieniędzy
  • Nowe przywództwo : samodzielne działania vs działanie w zespole
  • Przyszłość miejsca pracy – jak Tsunami automatyzacji zmieni sposób, w jaki ludzie pracują i tworzą wartość
  • Ekonomia współdzielenia – jak i dlaczego nowe pokolenie preferuje kapitał na żądanie, zamiast własności, P2P zamiast hierarchii
  • Zwinność i konkurencyjność w erze cyfrowej

Publikacje

  • 2016 Yoga for Leaders : How to Manage Self-Disruption in a World of Self-Destruction

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci