PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Richard van Hooijdonk

Futurysta i prognostyk najnowszych trendów

Richard van Hooijdonk jest międzynarodowym prelegentem, obserwatorem trendów i futurystą, który oferuje inspirujące wykłady na temat wpływu technologii na sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i prowadzimy biznes. Kierując się przekonaniem, że nie można wykładać na temat przyszłości nie będąc jednocześnie jej częścią, Richard zdecydował się umieścić w swoim ciele kilka chipów RFID.

Inspiracja, wskazówki i trafne prognozy dla każdej branży wyczekującej niewiadomej przyszłości

Richard van Hooijdonk

Szczegóły

Richard jest stałym gościem i komentatorem programów radiowych i telewizyjnych. Wraz ze swoim międzynarodowym zespołem badawczym analizuje trendy technologiczne, takie jak roboty, drony, autonomiczne systemy transportowe, internet rzeczy, rzeczywistość wirtualna, biotechnologia, nanotechnologia, neurotechnologia, blockchain, druk 3D i 4D oraz oczywiście rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, ich wpływ na różne branże. Karierę zawodową rozpoczynał jako dyrektor marketingu w bankach, wydawnictwach i firmach technologicznych, gdzie zajmował stanowiska z zakresu doradztwa strategicznego, był członkiem zespołów zarządzających i zasiadał w różnych radach nadzorczych. Od 2007 roku spełnia się jako prelegentem, oferując swoje wskazówki firmom prywatnym i organizacjom takim jak NATO, Komisja Europejska, Sony, PWC, Oracle, ING, Rabobank czy Google.

Co oferuje?

Richard zabiera swoich słuchaczy w inspirujący świat przyszłości, gdzie demonstruje i objaśnia największe zmiany prowadzące do nowych rozwiązań i nowej formy pracy, prowadzenia biznesu i życia społecznego.

Styl prezentacji

Indywidualnie przygotowane prezentacje Richarda są zawsze entuzjastycznie przyjmowane, prowokują do myślenia i są zdecydowanie wyróżniającym się elementem każdego wydarzenia. Richard jest inspirującym i wszechstronnym mówcą, wysoko ocenianym przez publiczność na całym świecie.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

 • Nowa rzeczywistość
 • Przyszłość po Covid
 • Przyszłość cyberprzestępczości i terroryzmu
 • Firma przyszłości
 • Trendy! Od teraz, do 2030
 • Przyszłość opieki zdrowotnej
 • Przyszłość inteligentnego miasta i zarządzania
 • Przyszłość handlu detalicznego
 • Przyszłość finansów
 • Przyszłość logistyki
 • Miejsce pracy w przyszłości

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci