PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Natasza Caban

Jedna z najmłodszych kobiet na świecie, która samotnie opłynęła kulę ziemską na jachcie żaglowym

Z zawodu - takielarz, specjalista od olinowania żaglowców, z zamiłowania - żeglarka i podróżniczka. Z pasji – wolontariuszka akcji charytatywnych dla niepełnosprawnych dzieci. Jedna z najmłodszych kobiet w historii świata, które podjęły się i z powodzeniem zrealizowały opłynięcie Ziemi samotnie. Rejs został zakończony po przepłynięciu ok. 26 tys. mil morskich czyli ok. 48 tys. km. w dniu 01.12.2009, miesiąc przed planowanym terminem.

Laureatka Nagrody Głównej konkursu WYCZYN ROKU wydawnictwa National Geographic.

Natasza Caban

Szczegóły

Natasza jest Honorową Ambasador miasta Ustka. W trakcie rejsu współpracowała z fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko", a w przerwach wyprawy zabierała na pokład jachtu niepełnosprawne dzieci by w ten sposób pomóc ziścić ich marzenia. Zakończona w grudniu 2009 r. wyprawa Nataszy trwała, z przerwami na pracę i akcje charytatywne, dwa lata i cztery miesiące. Za swoje osiągnięcia sportowe i społeczne Natasza Caban otrzymała m.inn. Nagrodę Główną JACHTSMAN ROKU 2009 oraz zajęła II miejsce w rankingu REJS ROKU 2009. Natasza Caban jest także pasjonatką sportów motocyklowych. W czerwcu 2011 roku brała udział w off-roadowym rajdzie Rally Albania, którego trasa liczyła niemalże 1500 km. Zajęła drugie miejsce w kategorii „motocykle – kobiety”. W październiku tego samego roku wzięła udział w jesiennej edycji Rajdu Polski Kobiet, organizowanego na rzecz walki z chorobami nowotworowymi przez Fundację Teraz Kobiety.

Co oferuje?

Na podstawie własnych, unikalnych doświadczeń pokazuje, jak realizować marzenia. Ukazuje, krok po kroku, jak zaplanować i zrealizować duże projekty promocyjne i społeczne w warunkach międzynarodowych. Przełamując stereotypy o „słabej płci” pokazuje jak zbudować zespół wokół marzeń i inspiracji. Udowadnia, że osiąganie postawionych sobie celów, pomimo wielu przeciwieństw, jest możliwe, zgodnie z życiowym motto: "... świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować aby spełnić swoje marzenia..." (Paulo Coelho).

Styl prezentacji

Swobodna, autentyczna i profesjonalna. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z grupą. Często odwołuje się do swoich międzynarodowych doświadczeń, w tym do „kobiecego punktu widzenia”. Prelekcje wygłasza zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zajęcia mogą mieć formę multimedialnej prezentacji oraz interaktywnej dyskusji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Dążenie do wyznaczonych celów pomimo trudności.
  • Efektywne komunikowanie w warunkach różnych kultur i języków.
  • Zjednywanie sobie ludzi do projektów - rola team work.
  • Jak spełniać marzenia - swoje i innych.
  • Pasja w działalności charytatywnej.
  • Kobieta w sportach ekstremalnych (REJS DOOKOŁA ŚWIATA, RAJD MOTOROWY PRZEZ SAHARĘ).

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci