PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Joanna Shields

Były doradca Premiera Wielkiej Brytanii w dziedzinie cyfryzacji i wiceprezes Facebook EMEA

Joanna Shields jest doświadczonym przedsiębiorcą i wiodącym ekspertem w zakresie technologii cyfrowej. W maju 2015 roku objęła urząd Ministra ds. Bezpieczeństwa Internetu i Ochrony Cyfrowej. Wcześniej pełniła rolę doradcy Premiera Wielkiej Brytanii, Davida Camerona, a także Prezesa Tech City UK, rządowej organizacji wspierającej rozwój brytyjskiego przemysłu technologicznego. Joanna Shields przyczyniła się do sukcesu kilku najbardziej znanych na świecie firm z sektora cyfrowego. Była m.in. wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym Facebook EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), prezesem Peoples Network spółki AOL i prezesem zarządu Bebo, a także dyrektorem zarządzającym Google EMEA & Russia. Pełniła również funkcję dyrektora Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Joanna Shields

Szczegóły

Joanna Shields zajęła pierwsze miejsce w rankingu ekspertów magazynu Wired (2011r.), a w 2013 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych kobiet w Wielkiej Brytanii i zdobyła tytuł „najbardziej wpływowej kobiety brytyjskiego sektora IT”. Swoją karierę rozpoczęła w Dolinie Krzemowej, gdzie zajmowała się początkowo technologią cyfrowego obrazu, a także serwisem transmisji audio i video. Na przestrzeni ponad 25 lat Joanna zbudowała i rozwinęła kilka najbardziej znanych firm technologicznych, a także przeprowadziła udane przejęcia takich start-upów jak Bebo. Decru, Veon. Joanna zaangażowana jest również w liczne projekty społeczne. Z ramienia brytyjskiego Home Office i amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości przewodzi specjalnej akcji jednoczącej przemysł technologiczny w walce z przemocą i wykorzystywaniem seksualnym dzieci w Internecie. W 2014 roku uhonorowana została przez Królową tytułem kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego.

Co oferuje?

Niezależnie od stanowiska i organizacji, której przewodzi, pracę Joanny Shields determinuje chęć promocji usług, aktywności i umiejętności polepszających nasze życie dzięki technologii. Omawiając swoje zaangażowanie w liczne przedsięwzięcia rządowe i prywatne Joanna pokazuje w jaki sposób firmy mogą wzmocnić rozwój ekonomiczny i międzynarodową współpracę, tworząc jednocześnie innowacyjne rozwiązania usprawniające życie.

Styl prezentacji

Spojrzenie na świat, które proponuje Joanna Shields jest świeże i bardzo praktyczne. W niezwykle obrazowy sposób ukazuje jak wcielić w życie nowe pomysły, stworzyć realne rozwiązania.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Ekonomia Cyfrowa
  • Technologia Finansowa
  • Rola Sektora Cyfrowego
  • Rozwój Umiejętności Cyfrowych
  • Cyfrowa Etyka

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci