PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Marc Randolph

Współtwórca serwisu Netflix, doświadczony przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie start-upów.

Marc Randolph uznawany jest za weterana wśród przedsiębiorców z Silicon Valley. W roku 1997 stworzył Netflix, jedną z największych na świecie platform streamingowych oferujących video na żądanie, produkującą seriale, m.in. House of Cards. Marc pełnił rolę CEO, producenta wykonawczego i członka zarządu. W roku 2004 opuścił Netflix i założył firmę oferującą oprogramowanie do analizy danych. Obecnie Marc spełnia się w roli doradcy biznesowego i członka zarządu licznych start-upów, mentora, trenera kadry kierowniczej i inwestora.

“Jeden z najbardziej poszukiwanych konsultantów w dziedzinie start-upów”

Marc Randolph

Szczegóły

Poza Netflixem, Marc znany jest również jako mentor i doświadczony przedsiębiorca, którego kariera obejmuje ponad cztery dekady działalności w sektorze IT. Jest twórcą licznych start-upów, doradcą i mentorem dopiero wkraczających na rynek marek, a także inwestorem w sektorze nowych technologii. Marc jest doskonałym nauczycielem, chętnie dzielącym się doświadczeniem podczas licznych konferencji na świecie, a także współpracującym z młodymi przedsiębiorcami w ramach programów naukowych.

Co oferuje?

Prezentacje Marca są mocno zakorzenione w tematyce przedsiębiorczości i ściśle związane z rozwojem biznesu, jednak przesłanie i wskazówki są zgodne z oczekiwaniami zarówno doświadczonej kadry zarządzającej, jak również młodych przedsiębiorców. Doświadczenie Marca czyni go idealnym doradcą w zakresie budowania biznesu od podstaw, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i efektywnego zarządzania.

Styl prezentacji

Marc oferuje wykłady zawierające jednocześnie inspirujące przesłanie o pokonywaniu trudności, pouczające anegdoty z historii Netflixu, a także liczne wskazówki i przykłady zaczerpnięte z wieloletniej pracy budowania start-upów. Niezależnie od liczby słuchaczy, Marc sprawia, że cała grupa jest zainspirowana, zmotywowana do działania i posiada narzędzia niezbędne do rozwoju biznesu.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Gdzie rodzą się pomysły? Dowiedz się jak start-upy z Silicon Valley zamieniły pomysły w rzeczywiste rozwiązania.
  • Nakłoń organizację do myślenia jak start-up : czego przedsiębiorstwa z Silicon Valley mogą nauczyć nas o innowacji?
  • Netflix : jak niepozorny start-up przegonił Blockbustera i zbudował jedną z najbardziej znanych marek na świecie.

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci