PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Peter Vessenes

Prezes CoinLab Inc. i założyciel Bitcoin Foundation

Peter Vessenes pełni rolę Prezesa firmy CoinLab (inkubatora infrastruktury Bitcoin) oraz dyrektora założonej w 2012 roku Bitcoin Foundation, której celem jest rozpowszechnianie waluty cyfrowej i ustanawianie standardów jej użytkowania. Peter jest również twórcą wielu start-upów, zasiadał w zarządach organizacji z sektora nowych technologii i pełnił rolę analityka biznesowego.

Peter Vessenes

Szczegóły

Peter to urodzony przedsiębiorca, obdarzony wyjątkowym zmysłem w biznesie i umiejętnością trafnej analizy. Od najmłodszych lat zafascynowany był techniką. Pierwszą firmę założył w wieku 13 lat. Dzisiaj ma na swoim koncie kilka start-upów (m.in. OHO, narzędzie wspierające strategię marketingową przedsiębiorstwa, MedTouch, tworzący serwisy online dla szpitali i organizacji medycznych) i jest twórcą popularnych produktów i systemów używanych w zarządzaniu biznesem. Peter zasiadał w zarządach kilku firm z sektora nowych technologii, kierował ich rozwojem i pełnił rolę analityka.

Co oferuje?

Peter Vessenes jest ekspertem w zakresie wprowadzania i funcjonowania waluty cyfrowej. Podczas prelekcji przekonuje, że Bitcoin to kolejny, naturalny etap postępu i że waluta cyfrowa potrafi zmienić świat. W obliczu niepewności i wielu pytań towarzyszących Bitcoinom, Peter jest doskonałym prelegentem, który potrafi w zrozumiały i prosty sposób wyjaśnić czym jest ten fenomen i co ze sobą niesie.

Styl prezentacji

Peter oferuje słuchaczom świeże spojrzenie na rozwijający się sektor nowych technologii i pokazuje jaką rolę pełni Bitcoin. Swoje prelekcje zawsze wzbogaca najnowszymi informacjami i badaniami, a publiczność otrzymuje cenne wskazówki dotyczące funkcjonowania w świecie nowych technologii i trendów cyfrowych.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Płatności mobilne
  • Waluta cyfrowa
  • Wyłaniające się trendy w technologii
  • Przedsiębiorczość
  • Bitcoin

Wyróżnienia

  • TechCrunch Best Technology 2014
  • Boston Business Journal 40 under 40

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci