PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

George Berkowski

Przedsiębiorca cyfrowy, dyrektor ds. produktu w GoCompare

George Berkowski jest doświadczonym przedsiębiorcą cyfrowym, który obecnie pełni funkcję dyrektora ds. produktu w GoCompare, będącej brytyjską porównywarką usług finansowych i ubezpieczeniowych. George jest także współzałożycielem DeepAR.ai, platformy technologii rozszerzonej rzeczywistości, która umożliwia dowolnej aplikacji lub stronie internetowej dodawanie masek, soczewek, filtrów i efektów specjalnych w stylu Snapchata za pomocą prostego zestawu softwarowego.

„Nigdy nie słuchaj ludzi, którzy mówią, że coś jest wystarczająco dobre, ponieważ nigdy nie będzie. Budowanie świetnego produktu to płynny, ciągły proces”

George Berkowski

Szczegóły

George pełni funkcję dyrektora Isbjorn, firmy konsultingowej w zakresie zarządzania produktami, obsługującej klientów z branży medialnej, e-handlu i transportu w Europie oraz Dolinie Krzemowej. Wcześniej był przewodniczącym MIT Enterprise Forum w Wielkiej Brytanii, a także kierował zespołem ds. produktów w aplikacji taksówkowej Hailo, uruchamiając usługę w 13 miastach i pomagając zgromadzić pierwsze 150 mln USD przychodów, zanim aplikacja została przejęta przez niemiecki koncern samochodowy Daimler w 2016 r. George jest autorem książki „Jak zbudować aplikację za miliard dolarów”.

Co oferuje?

Aplikacje zmieniły sposób, w jaki się komunikujemy, robimy zakupy, zapewniamy sobie rozrywkę, wchodzimy w interakcje i podróżujemy, a ich fenomenalna popularność stanowi prawdopodobnie największą okazję biznesową w historii. George daje słuchaczom wyłączny dostęp do sekretów sukcesu wybranej grupy aplikacji i demonstruje, czego naprawdę potrzeba, aby stworzyć własny biznes mobilny, wart miliardy dolarów.

Styl prezentacji

George to dynamiczny i angażujący prelegent. Jego prelekcje są spersonalizowane i dostosowane do rodzaju wydarzenia, a bogatą i dynamiczną treść wspiera atrakcyjny format wystąpienia.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Digital Disruption - rewolucja cyfrowa
  • Sharing Economy / gospodarka dzielenia się
  • Mobilne i zabójcze aplikacje
  • Innowacja produktowa
  • Przyszłość technologii wieloplatformowej
  • Life Long Learning - rozwój i nauka

Publikacje

  • 2015 How to Build a billion Dollar App

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci