PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

W. Chan Kim

Współautor Strategii Błękitnego Oceanu. Profesor Zarządzania i Strategii we francuskiej INSEAD.

W. Chan Kim jest profesorem Strategii i Zarządzania Międzynarodowego we francuskiej szkole biznesu INSEAD. Jest także współzałożycielem i dyrektorem Instytutu Blue Ocean Strategy przy INSEAD. Wspólnie z Profesor Renee Mauborgne stworzył jedną z najbardziej popularnych i dynamicznie rozwijających się koncepcji zarządzania na świecie. Strategia Błękitnego Oceanu to bestseller, który stał się obowiązkową lekturą dla każdego przedsiębiorcy.

Jeden z najbardziej wpływowych myślicieli w dziedzinie biznesu na świecie – The Thinkers 50

W. Chan Kim

Szczegóły

W. Chan Kim był członkiem i doradcą wielu firm i organizacji międzynarodowych. Należy do zespołu doradców Unii Europejskiej, jest także członkiem Światowego Forum Ekonomicznego. Zanim związał się z INSEAD był profesorem w katedrze biznesu Uniwersytetu Michigan. Zasiada w radach nadzorczych wielu firm z Europy i Stanów Zjednoczonych. Jego artykuły i książki publikowane w Harvard Business Review są światowymi bestsellerami, tłumaczonymi na ponad 30 języków. Laureat nagrody Eldrige Haynes Prize przyznawanej przez Akademię Gospodarki Międzynarodowej oraz Eldrige Haynes Memorial Trust of Business International, za najlepszą oryginalną pracę z dziedziny gospodarki międzynarodowej. Wraz z profesor Reneé Mauborgne stworzył Value Innovation Network (VIN), globalną organizację praktyków innowacji wartości. .

Co oferuje?

W swoich prezentacjach Chan Kim postuluje zaniechanie walki z konkurentami i skupienie się na nowej, jeszcze nie odkrytej przestrzeni rynkowej. Przekonuje, że tylko poprzez trwałą strategię odróżniania się od oponentów możemy stworzyć podstawy przyszłego sukcesu. Rozwiązania i konkretne posunięcia strategiczne jakie Chan Kim oferuje prowadzą do wielkich skoków wartości zarówno dla firm, jak i ich klientów, pozostawiając rywali w tyle.

Styl prezentacji

Prezentacje Chana Kima dają świeże spojrzenie na zagadnienia biznesowe. Są bogate w studia przypadków opracowanych na podstawie posunięć strategicznych organizacji z różnych sektorów biznesu. Profesor Kim jest doskonałym prelegentem, doświadczonym doradcą, który umiejętnie naprowadza słuchaczy na właściwe rozwiązania biznesowe.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Strategia Błękitnego Oceanu
  • Strategia Korporacyjna
  • Rozwój działalności międzynarodowej
  • Zarządzanie organizacją wielokulturową
  • Innowacja wartości
  • Zarządzanie

Publikacje

  • 2005 Blue Ocean Strategy
  • 2004 Value Innovation: The Strategic Logic of High Growth
  • 2003 Creating New Market Spaces

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci