PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Chris Moss

Twórca marki Orange, były CEO Number 118 118 i dyrektor marketingu Virgin Atlantic.

Chris Moss posiada 25-letnie doświadczenie w marketingu. Jest specjalistą w dziedzinie zakładania firm oraz kreowania marki. Jego kariera zawodowa obejmuje szerokie spektrum działań – prowadzenie programów sponsorskich na skalę globalną, wprowadzanie na rynek międzynarodowych marek, przeobrażanie firm oraz prowadzenie przełomowych kampanii reklamowych.

Chris Moss to jeden z niewielu ludzi, którzy mogą się pochwalić podwójnym sukcesem – jako dyrektor marketingu Virgin Atlantic oraz twórca marki Orange

Chris Moss

Szczegóły

Kariera Chrisa Moss’a obejmuje 8 lat spędzonych w firmie Virgin Atlantic na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu oraz 5 lat kreowania, projektowania i wprowadzania na rynek marki Orange, a także łączenia Lloyds Bank i TSB Bank w Lloyds TSB. Chris pełnił także rolę CEO Number 118118, największego i najbardziej popularnego brytyjskiego serwisu usług Directory Assistance. W roku 2010 powołany został na stanowisko dyrektora działu marketingu Truphone. Przez 6 lat prowadził również swoją firmę – Red Zebra. Zdobyte doświadczenie sprawia, że jest on w stanie zaoferować unikatowe spojrzenie na biznes przyszłości oraz wskazać czynniki determinujące przyszłe działania marketingowe.

Co oferuje?

Czerpiąc z niezwykle bogatego doświadczenia w kreowaniu, projektowaniu oraz prowadzeniu odnoszących ogromne sukcesy kampanii marketingowych, Chris Moss oferuje liczne wskazówki oraz praktyczne narzędzia niezbędne w tworzeniu oryginalnych, pomyślnych oraz efektywnych przedsięwzięć marketingowych.

Styl prezentacji

Chris Moss to doświadczony prelegent, który w bardzo obrazowy sposób przekazuje innowacyjne podejście do kluczowych zagadnień biznesowych. Podczas swoich prelekcji dąży do dostarczenia publiczności odpowiedzi na pytanie w jaki sposób odnieść sukces.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Intrapreneurship - jak samodzielnie realizować projekty i wprowadzać zmiany wewnątrz organizacji?
  • Budowanie marki i jej rozwój
  • Od pomysłów do innowacyjnych rozwiązań
  • Strategia rozwoju firmy
  • Efektywne wprowadzanie produktu na rynek globalny

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci