PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Chris Brauer

Dyrektor Innowacji w Instytucie IMS Goldsmiths, University of London

Dr Chris Brauer pełni rolę dyrektora wydziału innowacji w Institute of Management Studies, Goldsmiths, University of London. Jest jednym z najbardziej uznanych naukowców akademickich analizujących wpływ nowych technologii na zachowania ludzkie. Jego projekty zostały opisane w ponad 400 magazynach naukowych, prasie światowej i telewizji, m.in. the Financial Times, BBC, CNN oraz Wall Street Journal.

„Uznany ekspert w dziedzinie technologii przyszłości i rewolucji cyfrowej”

Chris Brauer

Szczegóły

Chris Brauer interesuje się krzyżowaniem pomysłów i innowacji z różnych dyscyplin nauki z przemysłem i rozwojem technologicznym. Jego najnowsze projekty i badania, realizowane z udziałem partnerów z różnych sektorów przemysłu, dotyczą m.in. sztucznej inteligencji, zachowań konsumentów, kryptowaluty, bezpieczeństwa urządzeń mobilnych oraz technologii wearables, czyli e-urządzeń do noszenia. Dr Brauer przeprowadził jedne z pierwszych eksperymentów w projektowaniu chatbota z IBM Watson i kierował rozwojem organizacji FuturaCorp dla IPSoft, badającej możliwości implementacji sztucznej inteligencji do przemysłu i analizującej w jaki sposób może ona zintegrować się z człowiekiem. Dr Chris wspólnie z Automation Anywhere prowadził badania nad wpływem sztucznej inteligencji na wydajność i efektywność organizacji, a także dwukrotnie, w roku 2017 i 2018, kierował ogólnoświatowym projektem badawczym dla Microsoft, analizując zakres i postęp transformacji cyfrowej.

Co oferuje?

Dr Brauer umiejętnie wprowadza słuchaczy w niezwykły świat technologii. Omawiając wyniki najnowszych badań i przykłady prawdziwych skutecznych działań z różnych sektorów biznesu i technologii, ożywia świat danych i sprawia, że różne zagadnienia, od sztucznej inteligencji, automatyki i transformacji cyfrowej, po ekonomie behawioralną, stają się zrozumiałe i fascynujące dla każdego.

Styl prezentacji

Chris Brauer w sposób niezwykle przystępny i przejrzysty pokazuje m.in. w jaki sposób rodzą się innowacyjne rozwiązania, jak technologia zmienia nasze życie i integruje się z człowiekiem, oraz jak będzie wyglądać najbliższa przyszłość.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Relacje Maszyna - Człowiek
  • Behawioralne zachowania ludzi
  • Skąd się biorą pomysły?
  • Ekonomia, przemysł i przyszłość miejsc pracy

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci