PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Tomasz Zimoch

Jeden z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych.

Redaktor i sprawozdawca sportowy Polskiego Radia. Mistrz relacjonowania wydarzeń sportowych, przez wielu okrzyknięty „głosem-legendą”, ”poetą sportu”. Znany z niezwykle żywiołowych i emocjonalnych relacji, które przeszły do historii. Komentował m.in. występy Adama Małysza oraz Justyny Kowalczyk.

„Czuję satysfakcję, gdy bolą nogi po transmisji, bo to dobry znak, ale przede wszystkim gdy słuchacze czują satysfakcję z mojej pracy…”.

Tomasz Zimoch

Szczegóły

Jest pomysłodawcą nagrody Skok Roku, przyznawanej corocznie od 2002 roku skoczkowi narciarskiemu, który we wszystkich konkursach Pucharu Świata w roku kalendarzowym osiągnął największą odległość. Za „wiedzę i emocje, które pozwalają zobaczyć w radiu świat sportu” Tomasz Zimoch został uhonorowany Złotym Mikrofonem – nagrodą przyznawaną od 50 lat osobom, których działanie przyczynia się do rozwoju i popularyzacji radia, oraz utrzymywania jego wysokiego poziomu. W 2010 roku odznaczony został przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za „zasługi w pracy dziennikarskiej, za propagowanie kultury fizycznej oraz idei olimpijskiej”. Bohater gali Nagród Marketingu Sportowego Demes 2010, wyróżniony w dwóch kategoriach: osobowość mediów oraz nowe media w sporcie.

Co oferuje?

Prelekcje Tomasza Zimocha to niezwykle energetyczne i inspirujące spotkania, które stanowią doskonałą rozrywkę i ciekawą alternatywę dla wykładów motywacyjnych. Posługując się licznymi przykładami ze świata sportu, Tomasz Zimoch omawia zagadnienia związane z osiąganiem sukcesu, budowaniem samodyscypliny i motywacji do działania. Wystąpienia mogą mieć formę prelekcji key-note oraz wywiadu ze sportowcem. Tomasz Zimoch jest również doskonałym moderatorem wydarzeń.

Styl prezentacji

Zarówno przed mikrofonem w studiu komentatorskim, jak i na scenie podczas konferencji, Tomasz Zimoch zachwyca publiczność nietuzinkowym poczuciem humoru, trafnymi komentarzami i oryginalnymi puentami. Prezentuje w sposób swobodny i żywiołowy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Tajemnice mistrzów. Wygrywanie w sporcie i w życiu - wywiad ze sportowcem
  • Moderowanie wydarzeń

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci