PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Andrew Rawnsley

Zastępca redaktora tygodnika Observer, nagradzany dziennikarz polityczny

Andrew Rawnsley jest zastępcą redaktora naczelnego tygodnika Observer, a także jego głównym komentatorem politycznym. GQ Magazine umieścił go w czołówce najlepszych brytyjskich felietonistów, a magazyn Spectator przyznał mu tytuł „Mistrza – kronikarza współczesnej polityki”. Andrew jest autorem nagrodzonych telewizyjnych filmów dokumentalnych i reportaży politycznych, m.in. na temat rządu Gordona Browna, Tony’ego Blaira i Johna Majora. Był prowadzącym najbardziej znane polityczne programy, The Westminster Hour (Radio4) oraz The Week in Politics (Channel 4).

“Dziennikarz Roku i jeden z najlepszych brytyjskich felietonistów”

Andrew Rawnsley

Szczegóły

Doceniany za rzetelność i wiarygodność dziennikarską, Andrew jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym tytułu Politycznego Dziennikarza Roku. Andrew jest autorem dwóch nagrodzonych i szeroko komentowanych książek, opisujących powstanie i działalność brytyjskiej Nowej Partii Pracy : ‘Servants of the People’ oraz ‘The End of the Party’.

Co oferuje?

Andrew jest zarówno doskonałym moderatorem, który korzysta z bogatego doświadczenia medialnego i nadaje dynamiczności wydarzeniu, jak i prelegentem keynote, omawiającym z pasją wybrane zagadnienia. Jego prezentacje zawierają wnikliwe obserwacje dotyczące świata polityki, ocenę aktualnych wydarzeń i decyzji podejmowanych przez światowych przywódców.

Styl prezentacji

Dynamiczny, obdarzony wyjątkowym poczuciem humoru i z łatwością angażujący słuchaczy. Andrew w wyważony sposób prowadzi dyskusję, przedstawia różne punkty widzenia na daną sprawę i konsekwentnie dąży do znalezienia właściwego rozwiązania.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Wydarzenia na świecie
  • Polityka
  • Korytarze władzy
  • Barack Obama
  • Przywództwo

Publikacje

  • 2010 The End of the Party
  • 2001 Servants of the People

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci