PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Sigourney Weaver

Aktorka trzykrotnie nominowana do Oscara, laureatka nagrody BAFTA i Złotego Globu.

Sigourney Weaver międzynarodowe uznanie zdobyła dzięki roli Ellen Ripley w filmie Ridleya Scotta Obcy – 8 pasażer Nostromo. W postać Ripley aktorka wcieliła się jeszcze kilkakrotnie, a kolejne kontynuacje Obcego przyniosły jej nominację do Oscara, a także możliwość sprawdzenia się w roli współproducenta. Sigourney doceniona została również za występ w takich filmach jak Pogromcy Duchów, Goryle we Mgle, Burza Lodowa i Avatar. W roku 2009 zagrała w swoim pierwszym telewizyjnym filmie, Modlitwy za Bobbiego, za który nominowana została do nagrody Emmy.

Sigourney Weaver

Szczegóły

Sigourney Weaver urodziła się i wychowała w Nowym Jorku, ukończyła anglistykę w Stanford University i studia aktorskie w Yale School of Drama. Jest jedną z nielicznych aktorek uhonorowanych za role w filmach science fiction. Sigourney ma na koncie trzy nominacje do Oscara za role w Obcym, Goryle we Mgle oraz Pracująca Dziewczyna. Jest laureatką dwóch Złotych Globów.

Co oferuje?

Sigourney Weaver jest idealnym gościem specjalnym, mówcą key-note oraz moderatorką konferencji IT i nowych technologii oraz wydarzeń o charakterze SciFi. Jej prelekcje dotyczące rozwoju i wpływu technologii, prezentowane z pozycji gwiazdy kina i aktorki SciFi, stanowią doskonałe podsumowanie każdego wydarzenia.

Styl prezentacji

Wyjątkowa osobowość i charyzma – Sigourney Weaver podnosi rangę każdego wydarzenia i sprawia, że spotkanie jest niezapomnianym przeżyciem.

Język prelekcji

Sigourney Weaver prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Przemysł filmowy
  • Kobiety w życiu zawodowym i prywatnym
  • Rola nowych technologii (z perspektywy aktorki)

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci