PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Tom Oliver

Założyciel oraz CEO Światowego Festiwalu Pokoju, autor, artysta, przedsiębiorca.

Wizjoner, utalentowany muzyk i ekspert w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu - Tom Oliver łączy kreatywność artysty z najlepszymi praktykami z zakresu globalnego marketingu. Określany mianem wzoru dla przyszłych pokoleń, Tom jest częstym gościem najlepszych szkół o profilu biznesowym, m.in. Harvard University oraz Manchester Business School, w której założył i przewodzi programem Leadership Circle. Tom jest inicjatorem wielu przedsięwzięć z udziałem światowych przywódców i uznanych autorytetów (m.in. Dalai Lama, Desmond Tutu, Deepak Chopra). Współpracował również z liderami największych światowych firm z rankingu Fortune 500 Companies.

Wzorzec dla nowej generacji przedsiębiorców, wizjoner i kreatywny lider inicjatyw społecznych

Tom Oliver

Szczegóły

Tom Oliver, tak jak Bill Gates, Warren Buffett, jest jednym z wizjonerów, filantropów, którzy wśród nowego pokolenia liderów biznesu szerzą wiedzę i dostarczają kreatywnych rozwiązań dotyczących problemów globalnych. Tom jest założycielem i CEO Światowego Festiwalu Pokoju – jednej z najprężniej i najczęściej nagradzanych inicjatyw pokojowych na świecie. Jest ponadto członkiem Global Philanthropists Circle (GPC), klubu filantropów założonego przez Davida Rockerfeller’a. Tom doradza zarówno największym firmom i organizacjom międzynarodowym (Google, Pepsico), jak i instytucjom rządowym : Parlament Europejski, ONZ, Bank Światowy.

Co oferuje?

Tom pomaga nakreślić obraz dzisiejszego świata, kierunku w którym przemieszcza się biznes, a także pokazuje jak ważna jest obecnie współpraca i holistyczne spojrzenie na każdą formę działalności. Demonstruje jak zastosować interdyscyplinarne podejście do rozwiązywania trudnych kwestii oraz od nowa zdefiniować problemy, wykraczając poza ogólnie przyjęte schematy. Tom zwraca uwagę na to, jak ważne jest jednoczesne zrozumienie złożonych sytuacji i zmian zachodzących w polityce, społeczeństwie, ekonomii oraz biznesie.

Styl prezentacji

Tom zaraża pasją, a jego charyzma i przedsiębiorczy duch widoczne są we wszystkich dziedzinach działalności, w które się angażuje. Jego prezentacje są idealnym podsumowaniem wydarzeń - Tom doskonale motywuje i zostawia publiczność zainspirowaną do zmian.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim, francuskim, niemieckim i portugalskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Zrozumieć Pokolenie Y
  • Tworzenie kultury korporacyjnej i pozyskiwanie talentów
  • Rozbudzanie kreatywności, twórczego myślenia i innowacji w biznesie
  • Efektywna komunikacja i współpraca wewnątrz organizacji
  • Budowanie światowej marki w oparciu o interakcję z cyfrowym konsumentem

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci