PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Sahar Hashemi OBE

Założycielka Coffee Republic, doświadczony przedsiębiorca i doradca biznesowy.

Sahar Hashemi jest założycielką dwóch znanych marek: pierwszej w UK sieci barów kawowych Coffee Republic - marki, która konkuruje w Wielkiej Brytanii ze Starbucks Coffee, oraz Skinny Candy, produkującej niskokaloryczne słodycze. W styczniu 2005 podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos nominowana została do grona “Young Global Leaders”.

Jedna ze 100 najbardziej wpływowych kobiet w Wielkiej Brytanii - Daily Mail

Sahar Hashemi OBE

Szczegóły

W 1995 roku Sahar Hashemi wraz z bratem Bobim Hashemi założyła sieć kawiarni Coffee Republic, której dochody sięgają obecnie 30 milionów funtów rocznie. Jej bestsellerowa publikacja „Anyone Can Do It” jest obowiązkową lekturą na kursach przedsiębiorczości London School of Economics, w której okazjonalnie wykłada. Sahar prezentuje poglądy, iż nowy marketing to nic innego jak przedsiębiorczy duch. Osiągnięcia Sahar dostrzeżone zostały przez Królową Elżbietę II, która uhonorowała ją tytułem ‘Pioneer to the life of the nation’. Sahar znalazła się również w gronie 100 najbardziej wpływowych kobiet w Wielkiej Brytanii (Daily Mail) oraz 35 najważniejszych kobiet brytyjskiego świata biznesu (Management Today).

Co oferuje?

Historia powstania Coffee Republic, od kreatywnego pomysłu, poprzez przedsiębiorczą strategię aż do realizacji marzenia jest przekonywującym dowodem na głoszony przez nią przekaz, iż każdy może osiągnąć sukces. Sahar Hashemi zaraża słuchaczy pasją i entuzjazmem, które są obecne we wszystkim, co robi. Przekonuje do poświęcania się w 100% na drodze do realizacji postawionych celów.

Styl prezentacji

Sahar jest mówcą, który potrafi w wyjątkowy sposób zainspirować i zmotywować publiczność. Jej prelekcje stanowią źródło wiedzy i wskazówek zarówno dla młodych przedsiębiorców chcących budować nowe organizacje, jak i dla międzynarodowych korporacji, które potrzebują zastrzyku pasji i przedsiębiorczego podejścia.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim i francuskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Budowanie biznesu od podstaw
  • Budowanie marki
  • Obsługa klienta
  • Przedsiębiorczość
  • Kreatywność i innowacje
  • Realizacja marzeń i motywacja
  • Kobieta i biznes

Publikacje

  • 2003 Anyone Can Do It

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci