PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Bruno Giussani

Futurolog technologii mobilnej, internetu i e-biznesu. Dyrektor Konferencji TED Europe.

Bruno Giussani jest specjalistą w zakresie innowacji technologicznych, nagradzanym bloggerem i ekspertem biorącym udział w największych wydarzeniach IT w Europie. Obecnie pełni rolę dyrektora europejskich konferencji TED, jest kuratorem corocznych konferencji TEDGlobal, gospodarzem i pomysłodawcą licznych spotkań i projektów edukacyjnych z dziedziny innowacji.

Futurolog twardo stąpający po ziemi

Bruno Giussani

Szczegóły

W latach 1998 – 2000 Bruno Giussani kierował działem Strategii Online Światowego Forum Ekonomicznego. Współpracował z New York Times pisząc artykuły dotyczące internetu i technologii. Był Dyrektorem ds. Innowacji w szwajcarskiej firmie 3 G Mobile, a także twórcą i CEO dwóch innych firm z sektora nowych technologii. Jest autorem kilku książek - jego badania skupiają się obecnie głównie na społecznych aspektach korzystania z nowych technologii. Bruno jest stałym komentatorem i ekspertem radia szwajcarskiego.

Co oferuje?

Koncentrując się na skutkach społecznych innowacji technologicznych i wyłaniających się trendach społeczno-politycznych, Bruno pokazuje wymierny potencjał technologii bezprzewodowej. Demonstruje również, jak sięganie do zasobów informacyjnych przedsiębiorstw i korzystanie z baz danych pozwala organizacjom dotrzeć do potrzebnych informacji i wykorzystać je w działalności biznesowej.

Styl prezentacji

Świeże i nieszablonowe podejście do kwestii technologii bezprzewodowej, internetu i e-biznesu sprawia, że prezentacje Bruno są bardzo wciągające i skupiają całą uwagę słuchaczy. Bruno jest pragmatyczny i przekazuje informacje w sposób rzetelny, kierując się ich użytecznością dla słuchaczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku włoskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Technologia i trendy: Paradygmat Uczestniczenia
  • Media: BondyBlog - narodziny mediów tworzonych przez społeczeństwo
  • Telekomunikacja: 5 niespodziewanych sposobów jej wykorzystania

Publikacje

  • 2003 Storia di @
  • 2002 Senza Fili
  • 2001 Roam, Making Sense of the Wireless Internet

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
marketing@speakers.pl
www.speakers.pl

Inni Prelegenci