PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Roman Polko

Były zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, dwukrotny dowódca GROM-u.

Żołnierz z krwi i kości. Komandos. Dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM. Najmłodszy dwugwiazdkowy generał w Wojsku Polskim. Dowodzi ludźmi od kiedy pierwszy raz założył mundur – jeszcze w szkole oficerskiej. Sprawdzał się na misjach w byłej Jugosławii i Kosowie, w Iraku brał udział w działaniach wojennych, które doprowadziły do upadku reżimu Saddama Husajna.

Doświadczony i utalentowany przywódca

Roman Polko

Szczegóły

Przywództwo szlifował dowodząc kilkoma polskimi batalionami desantowo-szturmowymi. Dowodził zarówno żołnierzami służby zasadniczej jak i komandosami elitarnego GROM-u. W czasie jego dowództwa GROM brał udział w misji stabilizacyjnej w Kosowie/Macedonii, Afganistanie, w II wojnie w Zatoce Perskiej oraz w działaniach wojennych w Iraku, które doprowadziły do upadku reżimu Saddama Husajna. Swoje doświadczenia z dowodzenia i zarządzania tą elitarną jednostką zawarł w obronionej w 2008 roku rozprawie doktorskiej. Doradzał Prezydentowi Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawach zwalczania terroryzmu i bezpieczeństwa. Był również zastępcą Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Oprócz Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu i Akademii Obrony Narodowej ukończył także specjalistyczne kursy w USA.

Co oferuje?

Roman Polko od siedmiu lat doradza menedżerom i kadrze kierowniczej czołowych polskich oraz zagranicznych firm i korporacji. Na podstawie własnych wieloletnich unikalnych doświadczeń pokazuje, jak być skutecznym przywódcą w ekstremalnych, kryzysowych sytuacjach. Przełamuje wojskowe stereotypy o wyższości użycia siły nad innymi metodami perswazji ucząc, jak pozytywnie motywować nawet najbardziej zniechęconych podwładnych. Pokazuje jak budować zespół i kierować tworzącymi go ludźmi, w jaki sposób wytyczać cele i podejmować strategiczne decyzje. Perspektywa, z jakiej prezentuje swoje doświadczenia w odnoszeniu sukcesu pozwala odbiorcom spojrzeć świeżym okiem na organizację, w której funkcjonują i skutecznie poprowadzić ją do zwycięstwa.

Styl prezentacji

Roman Polko prezentuje w sposób swobodny, z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością. Wykłady wzbogacone są licznymi przykładami i porównaniami zaczerpniętymi z wydarzeń, w których brał udział. Jest mówcą energicznym, chętnie odpowiada na pytania i dyskutuje z publicznością.

Język prelekcji

Generał Polko prezentuje w języku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji Generała lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Globalne wyzwania bezpieczeństwa – zwalczanie terroryzmu
  • Przywództwo
  • Budowanie zespołu
  • Motywacja do zwycięstwa
  • Zarządzanie w kryzysie
  • Budowanie strategii i wytyczanie celów
  • Analiza ryzyka i negocjacje

Publikacje

  • 2014 Szefologika, czyli logika szefowania
  • 2012 RozGROMić konkurencję

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci