PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Nick Fry

Były dyrektor zespołu wyścigowego Mercedes AMG Petronas Formula One Team

Nick Fry pełnił funkcję dyrektora drużyny Formuły 1 Mercedesa i koordynatora wszystkich działań związanych z promocją zespołu, budowaniem marki i sponsoringiem. Z zespołem związany był od roku 2001. Prowadząc go przez szereg przeobrażeń i przejęć zapewnił drużynie stabilny rozwój i sukces. Zespół zawdzięcza mu m.in. udział Lewisa Hamiltona, który zastąpił Michael’a Schumacher’a i w 2014 roku zdobył tytuł Mistrza Świata Formuły 1, a Mercedes tytuł Mistrza Świata Konstruktorów Formuły 1.

Nick Fry

Szczegóły

Nick rozpoczął swoją karierę w Ford Motor Company. Pracował w oddziałach Forda w Wielkiej Brytanii, USA i Niemczech, pełniąc m.in. funkcję dyrektora zarządzającego Aston Martin. W roku 2001 dołączył do brytyjskiej firmy konstrukcyjnej Prodrive i zajął się jej promocją i ekspansją na rynku usług projektowania, konstrukcji i przygotowania samochodów wyścigowych. W 2002 roku objął przywództwo nad zespołem F1. Wprowadzając liczne zmiany w strukturze drużyny, a także kierując działalnością promocyjną i sponsoringową, Nick doprowadził zespół do pierwszego zwycięstwa. W roku 2010 wybrany został przez rząd UK Ambasadorem ds. biznesu odpowiedzialnym m.in. za promowanie wiedzy biznesowej w dziedzinie inżynierii.

Co oferuje?

Doświadczony manager i utalentowany lider – Nick dostarcza innowacyjne rozwiązania i prezentuje strategie, które sprawdzają się w wielokulturowych organizacjach. Dzieli się również wskazówkami dotyczącymi tego, w jaki sposób indywidualnie oraz zespołowo organizacja może osiągnąć wysokie rezultaty i wygrać na zdominowanym przez konkurencję rynku. Posługując się porównaniami ze świata Formuły 1 demonstruje kluczowe aspekty planowania strategicznego i wprowadzania projektów, a także rozwoju innowacyjnego marketingu i zarządzania zmianą.

Styl prezentacji

Posługując się licznymi anegdotami, obrazowymi porównaniami i ponadprzeciętnym humorem Nick przekazuje słuchaczom lekcję wygrywania, dążenia do sukcesu i pokonywania konkurencji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Przywództwo strategiczne
  • Budowanie efektywnego zespołu
  • Innowacje i technologia
  • Zielone technologie i zrównoważony rozwój
  • Podejmowanie ryzyka
  • Brand Marketing
  • Zarządzanie zmianą
  • W jaki sposób zespoły F1 wprowadzają innowacje

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci