PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Jamie Anderson

Profesor Antwerp Management School, doradca biznesowy firm Fortune 500. Niekonwencjonalny strateg zarządzania.

Profesor Jamie Anderson to jeden z najchętniej zapraszanych doradców w zakresie strategicznego zarządzania i innowacyjnych rozwiązań. Profesor Anderson znalazł się w gronie 25 najlepszych trenerów na świecie, wyłonionych przez Business Strategy Review, a także nagrodzony został tytułem „guru zarządzania” przez Financial Times. Niekonwencjonalne podejście do działalności biznesowej, trafność spostrzeżeń oraz wyjątkowe poczucie humoru sprawiły, że jest on określany mianem „stratega stand-upowca ”, który w swoich prelekcjach łączy teorię akademicką z praktyką biznesową i oryginalnym stylem prezentacji.

"Strateg stand – upowiec” wśród najlepszych doradców biznesowych na świecie

Jamie Anderson

Szczegóły

Jamie Anderson jest wykładowcą kilku z najlepszych szkół biznesowych i uniwersytetów na świecie, m.in. London Business School, IMD, ESMT Berlin i Uniwersytetu Melbourne. Z pochodzenia Australijczyk, Profesor Anderson mieszka obecnie w Belgii, gdzie wykłada Strategiczne Zarządzanie w Antwerp Management School.

Co oferuje?

Badania i prezentacje Profesora Andersona skoncentrowane są na zagadnieniach związanych z aktualnymi problemami i wyzwaniami firm. W swoich wykładach omawia m.in. strategię on-line, relacje z klientem w erze cyfrowej, zarządzanie zmianą, wprowadzanie innowacji i rozbudzanie kreatywności. W każdej ze swoich prezentacji odwołuje się do niecodziennych przykładów, stosuje oryginalne i zapadające w pamięć porównania (Lady Gaga, Madonna, Mark Zuckerberg), często sięgając do popkultury.

Styl prezentacji

Jamie Anderson jest doświadczonym i utalentowanym mówcą, który doskonale utrzymuje interakcję z publicznością. Kierując się zasadą, że wszelkie dyskusje i burze mózgu na tematy biznesowe powinny być kreatywne i zajmujące, Profesor Anderson oferuje słuchaczom dynamiczne, zabawne i bogate w materiały multimedialne wykłady. Swoją uwagę skupia również na udziale publiczności w wydarzeniu i częstej interakcji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Jak skorzystać z cyfrowego zaangażowania użytkowników?
  • Ukierunkowanie na klienta w erze cyfrowej
  • Zarządzanie złożonymi procesami
  • Innowacja: lekcje od najbardziej kreatywnych przedsiębiorstw
  • Gaganomics: lekcja biznesu
  • Transformacja i zmiana
  • Big Data

Publikacje

  • 2011 The Fine Art of Success: Business Lessons from the Creative Industries

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci