PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Marga Hoek

Ekspert ds. zrównoważonego rozwoju i transformacji

Jeden z wiodących obecnie ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, promotorka „nowego dobrego biznesu”, a także specjalistka w zakresie transformacji gospodarki liniowej na gospodarkę o obiegu zamkniętym. Marga jest niezwykłym prelegentem – prawdziwą wizjonerką zrównoważonego biznesu i kapitału, a jednocześnie doświadczonym praktykiem, który rozumie i stosuje się do realiów handlowych biznesu. Przez ostatnie lata zyskała uznanie międzynarodowe za innowacyjny sposób zarządzania, odnosząc sukces na różnych stanowiskach kierowniczych. W 2019 roku znalazła się na prestiżowej liście rankingu Thinkers 50 Radar, wyróżniona pośród 30 nowych najbardziej obiecujących myślicieli na świecie.

W nowej gospodarce biznes tworzy ekologiczną, społeczną i finansową wartość

Marga Hoek

Szczegóły

Marga Hoek jest autorką wielu publikacji dla The Huffington Post i Executive Finance, w tym dwóch bestsellerów „New Economy Business” oraz nagrodzonej Gold Axiom Business Book Award 2019 książki „The Trillion Dollar Shift”. Jej bogate doświadczenie w zarządzaniu obejmuje stanowiska kierownicze i doradcze międzynarodowych prywatnych i publicznych instytucji biznesowych, finansowych i naukowych, w tym funkcję założycielki i CEO stowarzyszenia networkingowego Dutch Sustainable Business Association, pomagającego organizacjom biznesowym zintegrować zrównoważony rozwój z modelami biznesowymi. Marga jest także założycielką fundacji Business for Good, promującej innowacyjne rozwiązania, które wspierają przyspieszenie realizacji Zrównoważonych Celów Rozwoju.

Co oferuje?

Marga przedstawia śmiałe wizje i idee zmian najbliższej przyszłości, zachowując jednak pragmatyczne spojrzenie i zrozumienie rzeczywistości. Łącząc wiedzę z różnych dziedzin i sektorów biznesu z unikatowym zrozumieniem globalnych wyzwań i trendów, Marga przedstawia w jaki sposób wprowadzać zmiany i przeobrazić organizacje.

Styl prezentacji

Doskonale wywarzone prelekcje, zawierające praktyczne wskazówki i liczne case study z całego świata, a do tego pasja i chęć dialogu sprawiają, że Marga potrafi zjednać sobie różnych słuchaczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim, holenderskim i hiszpańskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Zrównoważony Biznes i Kapitał
  • Zrównoważone Cele Rozwoju
  • Znaczenie Liderów Biznesu dla Społeczeństwa
  • Nowe Rynki i Innowacje
  • Czwarta Rewolucja Przemysłowa
  • Przyszłość Biznesu
  • Finanse dla Lepszego Świata

Publikacje

  • 2018 The Trillion Dollar Shift
  • 2014 New Economy Business

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci