PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Helen Fielding

Autorka światowego bestselleru, scenarzystka i kreatorka Bridget Jones

Helen Fielding to angielska powieściopisarka i scenarzystka, najbardziej znana jako twórca fikcyjnej postaci Bridget Jones oraz cyklu powieści i filmów opowiadających o życiu trzydziestokilkuletniej singielki z Londynu, próbującej odnaleźć sens życia i miłości.

„Bridget Jones zawsze była symbolem przepaści pomiędzy tym, jacy według oczekiwań innych mamy być, a kim faktycznie jesteśmy. W dobie mediów społecznościowych ta przepaść bardzo się powiększyła”

Helen Fielding

Szczegóły

Bestsellery „Dziennik Bridget Jones” i „Bridget Jones: w pogoni za rozumem” zostały opublikowane w 40 krajach i sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Również trzeci film z tej serii „Dziecko Bridget Jones” (2016) okazał się sukcesem i zarobił na całym świecie ponad 200 milionów dolarów. Do 1999 Helen Fielding pracowała jako dziennikarka i felietonistka w kilku krajowych gazetach i The Telegraph.

Co oferuje?

Helen dzieli się swoimi doświadczeniami z bycia jedną z najchętniej czytanych autorek na świecie. Z wielkim humorem opowiada o fenomenie Bridget i nawiązuje do wielu ludzkich aspektów komunikacji, odnajdowania siebie i postrzegania innych. Jej prelekcji towarzyszy motto Keep it real oraz Rather human than perfect.

Styl prezentacji

Helen to charyzmatyczna i pełna uroku prelegentka, która uwielbia kontakt z publicznością i bezpośrednią interakcję. Jest profesjonalistką, ma bogate doświadczenie medialne i zawsze odnajduje się w większym gronie słuchaczy. Preferuje krótkie prezentacje, po których następuje długa interakcja z publicznością. Humor jest jej znakiem rozpoznawczym.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • o Sukces Bridget Jones – lekcje życiowe i wnioski
  • o Jak odnaleźć się i komunikować w erze mediów społecznościowych
  • o Motto Bądź sobą i Lepiej ludzki, niż doskonały w dzisiejszych czasach
  • o Proces twórczy

Publikacje

  • 2016 Bridget Jones's Baby
  • 2013 Bridget Jones: Mad About theBoy
  • 1998 Bridget Jones: The Edge of Reason
  • 1996 Bridget Jones's Diary

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci