PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Jack Dorsey

Współtwórca serwisu Twitter oraz płatności mobilnych Square.

Jack Dorsey to uzdolniony programista oraz przedsiębiorca, najbardziej znany jako współzałożyciel jednego z najpopularniejszych dzisiaj serwisów społecznościowych. Jack Dorsey był nawigatorem działalności Twitter’a od momentu zamieszczenia pierwszej wiadomości, poprzez burzliwy okres ataków na serwis, aż do momentu zdobycia niezwykłej popularności i utworzenia społeczności składającej się dzisiaj z ponad 170 mln użytkowników. Dorsey jest także twórcą i CEO nowego przedsięwzięcia – Square – urządzenia podłączanego do telefonu komórkowego i umożliwiającego dokonywanie płatności kartą kredytową.

Jack Dorsey

Szczegóły

Jack Dorsey od wczesnych lat interesował się technologią komunikacji. Zaowocowało to początkowo stworzeniem oprogramowania dla firm kurierskich, taksówkarskich oraz dla centrum powiadamiania ratunkowego 911. Jack studiował na Uniwersytecie Missouri oraz Uniwersytecie Nowojorskim, gdzie narodziła się idea Twitter’a. Oficjalnie firma oraz serwis rozpoczął działalność pod nazwą Twitter w kwietniu 2007 roku. W miarę zyskiwania popularności i rosnącej liczby użytkowników Jack czuwał nad rozwojem serwisu oraz jego unowocześnianiem. Jack umieszczony został na legendarnej liście 100 najbardziej wpływowych ludzi magazynu Time, a Magazyn Business Week określił go mianem jednego z najbłyskotliwszych umysłów branży technologicznej.

Co oferuje?

Jack Dorsey demonstruje w jaki sposób urzeczywistnić pomysł na biznes, stworzyć sprawnie działającą firmę oraz odnieść sukces nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Wyjaśnia również jak media społecznościowe zmieniają sposób komunikacji oraz jak duży wpływ mają na rozwój biznesu w dzisiejszych czasach.

Styl prezentacji

Prezentacje Jack’a zawierają najnowsze informacje i dane. Ukazują szereg zagadnień w nowym ujęciu, są niezwykle informujące i wnikliwe. Jack jest mówcą elokwentnym, obdarzonym umiejętnością skupiania na sobie uwagi publiczności.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Tworzenie efektywnej platformy komunikacji
  • Bezpośredniość, dostępność i transparentność
  • Twitter
  • Square

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci