PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Pranav Mistry

Twórca SixthSense, nagradzany wynalazca i innowator

Pranav Mistry jest twórcą wielofunkcyjnego mobilnego urządzenia Szósty Zmysł, które pozwala na wizualną interakcję z otoczeniem oraz dostępnymi dziś technologiami, zastępując m.in. laptop, rzutnik multimedialny, czy telefon. Pranav jest pasjonatą zagadnienia nowych technologii oraz ekspertem w zakresie integracji świata rzeczywistego ze światem cyfrowych danych.

„Jeden z najlepszych obecnie wynalazców na świecie " - Chris Anderson, Wired Magazine

Pranav Mistry

Szczegóły

Pranav jest absolwentem z dyplomem magistra wydziału Media Arts and Sciences, Instytutu Technologii w Massachusetts (MIT) oraz absolwentem Instytutu Technologicznego IIT w Bombaju, gdzie ukończył kierunek Projektowania. Pracował m.in. w Microsoft na stanowisku User Experience Researcher. Obecnie jest asystentem w laboratorium nowych technologii MIT. Projekty, nad którymi pracował Pranav to m.in. Quickies sticky notes – elektroniczna i interaktywna alternatywa dla popularnych karteczek samoprzylepnych; elektroniczny długopis 3D; TaPuMa – elektroniczna mapa umożliwiająca odnalezienie dowolnego punktu oraz uzyskanie dodatkowych informacji przy użyciu przedmiotów codziennego użytku.

Co oferuje?

W swoich prezentacjach Pranav przedstawia fascynujący świat nowych technologii oraz możliwości jakie ze sobą niesie rozwój technologiczny. Wyjaśnia dlaczego wyobraźnia jest jedynym czynnikiem mogącym hamować postęp oraz interakcję świata cyfrowego z rzeczywistym.

Styl prezentacji

Pranav Mistry jest jednym z nielicznych mówców zdolnych do oczarowania słuchaczy oraz całkowitego pochłonięcia ich uwagi. Widowni udziela się jego entuzjazm oraz pasja. Pranav to dynamiczny prelegent, którego nieukrywanym pragnieniem jest dzielenie się wiedzą, pomysłami oraz rozbudzenie w słuchaczach nowych pokładów kreatywności i innowacji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Sixth Sense: przyszłość technologii mobilnej
  • Społeczny aspekt rozwoju technologicznego
  • Innowacja: projektowanie inteligentnych rozwiązań
  • Robotyka i technologia w przyszłości
  • Motywacja i pasja

Wyróżnienia

  • Sixth Sense nagrodzony został tytułem “Wynalazek Roku 2009” (Popular Science)
  • Laureat nagrody “TR35 2009” (Technology Review)
  • Laureat nagrody i tytułu “'Young Indian Innovator 2009” (Digit Magazine)

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
marketing@speakers.pl
www.speakers.pl

Inni Prelegenci