PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Garry Kasparov

Najlepszy szachista świata

Garry Kasparov to najbardziej utytułowany szachista na świecie, wybitny strateg i popularyzator koncepcji myślenia strategicznego. Jest założycielem i pomysłodawcą Kasparov Chess Foundation, której misją jest wprowadzenie gry w szachy do systemu edukacji. W 2005 roku opuścił świat zawodowej gry w szachy i przeszedł na emeryturę, poświęcając się pisaniu i aktywności politycznej. Garry jest autorem artykułów publikowanych m.in. przez The Wall Street Journal i komentatorem rosyjskiej polityki, często występującym w mediach na całym świecie.

“Szachy to umysłowa tortura”

Garry Kasparov

Szczegóły

Tytuł Mistrza Świata Juniorów zdobył w wieku 16 lat, a w wieku 22 lat był już najmłodszym Mistrzem Świata Szachistów. Przez 15 lat nikt nie potrafił go pokonać. Jego słynne starcia z komputerem IBM „Deep Blue”, rozgrywane w połowie lat dziewięćdziesiątych, przeszły do historii, dając początek dyskusji o sztucznej inteligencji i jej przewadze nad ludzkim umysłem.

Co oferuje?

Czerpiąc z bogatego doświadczenia, Garry doradzania w jaki sposób zachowywać się podczas strategicznych rozgrywek biznesowych, aby zyskać przewagę nad konkurentem. Dzieląc się swoją historią i wnioskami, zaraża kreatywnością i pokazuje również jak kierować się logicznym podejściem do rozwiązywania problemów. Garry Kasparow oferuje inspirujące spojrzenie na zasady panujące w świecie szachów, z zaskakującymi metaforami i przełożeniami na świat biznesu.

Styl prezentacji

Garry Kasparov zabiera publiczność w świat kalkulacji, głębokich przemyśleń, analitycznego i logicznego podejścia do szukania rozwiązań. Oferuje niezapomnianą lekcję podejmowania decyzji, a także wskazówki w jaki sposób ćwiczyć umysł.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku rosyjskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Myślenie Strategiczne / strategia i podejmowanie decyzji w biznesie
  • Kreatywność i innowacja
  • Osiąganie celów
  • Człowiek vs maszyna
  • Czekając na przyszłość

Publikacje

  • 2012 The Blueprint: Reviving Innovation, Rediscovering risk and Recuing Free Markets
  • 2009 Kasparov vs Karpov
  • 2007 How Life Imitates Chess, Making the Right Moves, from the Board to the Boardroom
  • 2004 Checkmate! : My Firts Chess Book

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci