PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Kate Ancketill

Futurystka, założycielka i CEO GDR Creative Intelligence

Kate Ancketill jest futurystką specjalizującą się w nowych technologiach, brandingu, wskazywaniu potrzeb konsumenckich i handlu detalicznym. Kate analizuje i tłumaczy złożone zmiany społeczne i pojawiające się innowacje technologiczne sprawiając, że stają się one zrozumiałe i pomocne dla każdego odbiorcy. Jako dyrektor generalna i założycielka GDR Creative Intelligence, Kate jest skupiona na współpracy w zakresie innowacji z około 30 największymi światowymi markami konsumenckimi.

„Jedna z najlepszych na świecie ekspertek w dziedzinie prognozowania trendów dla handlu detalicznego i produktów markowych”

Kate Ancketill

Szczegóły

W GDR Kate łączy szeroki kontekst zagadnień ze starannie dobranymi studiami przypadków od czołowych światowych projektantów, marketerów, specjalistów w dziedzinie technologii, architektów i odnoszących sukces przedsiębiorców, ilustrując tym samym, jak nowe technologie i zachowania konsumentów wpłyną na handel tradycyjny i cyfrowy. Kate oferuje swoim klientom dostęp do spersonalizowanej platformy innowacji cyfrowych, niestandardowych projektów badawczych i doświadczeń edukacyjnych w świecie rzeczywistym, dzięki czemu mogą oni zobaczyć, jak innowacje działają w danym sektorze. Kate dostała stypendium Jennifer d'Abo Memorial dla kobiet-przedsiębiorców w 2007 roku, a w roku 2009 została umieszczona w rankingu 100 najlepszych ekspertów w Wielkiej Brytanii - Courvoisier Future 500.

Co oferuje?

Kate wyjaśnia w jaki sposób handel detaliczny, marki i doświadczenia konsumentów zmieniają się pod wpływem ekonomicznych i społecznych przemian, a także rewolucji technologicznej i stanowczego, nieodwracalnego podążania w kierunku zrównoważonego rozwoju. Kate doradza w zakresie przyszłości customer experience i potrzeb klienta, pokazuje w jaką stronę ewoluuje marketing i zdradza jak najlepsi z najlepszych korzystają z technologii, aby dostosować się do nowych zachowań i oczekiwań klientów.

Styl prezentacji

Każda prezentacja Kate zawiera aktualne, rzetelne i dopasowane do wydarzenia i potrzeb słuchaczy badania, omówienia i analizy, które przeprowadzone zostały na podstawie funkcjonowania międzynarodowych korporacji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • o Trendy na miarę przyszłości
  • o Jak sztuczna inteligencja zmienia świat
  • o Jak i dlaczego milenialsi i pokolenie Z zmieniają charakter pracy, wypoczynku i handlu?
  • o Marki XXI wieku
  • o Dlaczego innowacja w obsłudze klienta jest kluczem do przyszłego rozwoju
  • o Stary handel jest martwy, niech żyje nowy chiński nowy handel

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci