PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

David Rowan

Redaktor Magazynu Wired, nagradzany dziennikarz, specjalizujący się w tematyce nowych technologii

David Rowan jest redaktorem angielskiej edycji Magazynu Wired. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z nowymi trendami i technologią. Jest autorem artykułów i wywiadów z założycielami najbardziej znanych marek na świecie, przedsiębiorcami stojącymi za sukcesem m.in. WhatsApp, LinkedIn, Google, Spotify, Nest. Uhonorowany m.in. nagrodą i tytułem Techmark Technology Journalist of the Year (dziennikarz roku), DMA Editor of the Year oraz BSME Editor of the Year in 2012 (redaktor roku), znajduje się w czołówce najlepszych moderatorów i często zapraszanych prelegentów z dziedziny nowych technologii.

David Rowan

Szczegóły

David jest prelegentem i moderatorem biorącym udział w międzynarodowych konferencjach. Występuje w programie Newsnight i Today. Jest kolumnistą GQ Magazine, pisze także dla The Telegraph Magazine, Sunday Times Magazine i Observer. David jest w stałym kontakcie z wiodącymi ekspertami i odnoszącymi sukces przedsiębiorcami, co umożliwia mu prezentowanie najnowszych informacji i dzielenie się praktycznymi rozwiązaniami.

Co oferuje?

David demonstruje innowacyjne koncepcje i pomysły, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane przez każdy sektor biznesu. Prelekcje są doskonałym źródłem wiedzy, inspirują do zastanowienia się na temat wpływu nowych mediów i technologii. David przedstawia m.in. jak aplikacje zmieniają zachowanie konsumentów i odpowiada na pytanie dlaczego ‘social commerce’ spycha na dalszy plan tradycyjny marketing. Analizuje również trendy, które mają szanse zmienić rynek w ciągu dekady i demonstruje jak przygotować się do prowadzenia biznesu w nowej rzeczywistości.

Styl prezentacji

David Rowan znany jest z niezwykle inspirujących, głęboko przemyślanych i pobudzających do refleksji wystąpień. Zarówno w roli prelegenta, jak i moderatora sprawdza się doskonale. Jego prelekcje i styl prowadzenia konferencji są dynamiczne i dopasowane do koncepcji wydarzenia.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • W jaki sposób technologia zmienia finanse?
  • Jak tworzyć kulturę innowacji?
  • 10 technologicznych megatrendów, których nie można zignorować
  • Jak przetrwać w świecie gwałtownie rozwijającej się technologii ?
  • Gamifikacja – co oznacza dla przewagi biznesowej
  • Perspektywy drukarki 3D i nowa kultura tworzenia

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci