PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Cathy Hackl

Futurystka, wiodąca ekspertka w dziedzinie technologii VR i AR

Cathy Hackl to wiodąca futurolożka i rozpoznawana na całym świecie liderka biznesu, która specjalizuje się w rozszerzonej rzeczywistości (AR), wirtualnej rzeczywistości (VR) i technologii spatial computing, wykorzystującej przestrzeń rzeczywistą jako medium do interakcji z modelami wirtualnymi. Cathy należy do grona czołowych ekspertów technologicznych LinkedIn i jest powszechnie uznaną promotorką wspierania różnorodności w biznesie.

„Niezastąpione źródło wiedzy, energii i pasji do nowych technologii, które udzielają się wszystkim”

Cathy Hackl

Szczegóły

Cathy współpracowała z największych markami w branży, w tym z Amazon Web Services (AWS), Magic Leap i HTC VIVE. Kieruje Futures Intelligence Group, firmą konsultingową, prowadzącą badania dotyczącą przyszłości, która współpracuje z klientami z branży technologicznej, mody, mediów, administracji i obronności. Cathy przygotowuje i pomaga wdrażać strategie innowacji, zajmuje się prognozowaniem strategicznym i rozwojem nowych technologii. Jest także stałą współpracowniczką Forbesa. BigThink nazwał Cathy „jedną z 10 najbardziej wpływowych kobiet w branży technologicznej w 2020 roku”. Cathy została okrzyknięta biznesowym przewodnikiem po metaverse. W 2021 roku znalazła się na prestiżowej liście Thinkers50 Radar, wyłaniającej 30 liderów zarządzania, którzy najprawdopodobniej będą kształtować najbliższą przyszłość w zakresie zarządzania i kierowania organizacjami.

Co oferuje?

Cathy jest jedną z najbardziej rozchwytywanych prelegentek technologicznych na świecie. Uważana za jedną z najlepszych specjalistek w zakresie rzeczywistości rozszerzonej, rzeczywistości wirtualnej, technologii przestrzennej (space computing) i innowacji, oferuje niezwykłe prelekcje oparte na unikatowym połączeniu informacji o technologii przyszłości, wskazówek dotyczących strategii i talencie opowiadania historii, angażując odbiorców na całym świecie, z różnych sektorów biznesu.

Styl prezentacji

Niezależnie od tego, czy jest to przemówienie podczas konferencji technologicznej, warsztaty firmowe, czy mniej formalne spotkanie w węższym gronie, Cathy jest niezbędnym mówcą tego wydarzenia!

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

 • Przyszłość każdej branży
 • Przywództwo przyszłości
 • Bezpośrednia droga do Avatara
 • Od marketingu, do robotów
 • Spatial computing
 • XR
 • Sztuczna inteligencja skoncentrowana na człowieku
 • Nowe technologie
 • Futuryzm
 • Branding osobisty kobiet z branży technologicznej

Publikacje

 • 2021 The Augmented Workforce
 • 2017 Marketing New Realities

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci