PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Ciaran Gribbin

Nominowany do nagrody Grammy muzyk i producent. Wokalista zespołu INXS.

Ciaran Gribbin dołączył do zespołu INXS w 2011 roku. Wyróżniony nominacją do Grammy wokalista, producent i autor tekstów - Ciaran współpracował z takimi artystami jak Snow Patrol, Madonna, Paul Oakenfold i Paul McCartney. Jest również autorem i producentem soundtracków filmowych. Jego nowa piosenka (Hey Baby Doll) wykonywana jest przez Ala Pacino w filmie Imagine, który będzie miał premierę w 2015 roku.

Wokalista jednego z najbardziej popularnych zespołów rockowych

Ciaran Gribbin

Szczegóły

Jego zainteresowanie muzyką zrodziło się w bardzo młodym wieku. Jako nastolatek zaczął pisać teksty piosenek, a następnie utworzył zespół, z którym koncertował w rodzinnym Belfaście. W 2009 roku zdecydował się odłączyć od zespołu i rozwijać karierę solową, zarówno tworząc teksty piosenek, jak i produkując i wykonując swoje utwory. Wkrótce potem rozpoczął współpracę koncertową z takimi artystami jak Paul McCartney, James Morrison, The Script, Gotye i Powderfinger. Współtworzył również teksty z Paulem Oakenfold, Groove Armada i William Orbit. W 2009 roku, podczas trasy koncertowej w Australii spotkał członka INXS, Andrew Farrissa. W roku 2011 Ciaran dołączył do zespołu.

Co oferuje?

Motywujące i inspirujące wystąpienia, dopełnione muzyką na żywo i licznymi anegdotami. Ciaran wygłasza zarówno prelekcje key-note dotyczące rozbudzania kreatywności, czerpania inspiracji i zwalczania trudności, ale również prowadzi interaktywne spotkania, warsztaty mające na celu poprawienie komunikacji i pracy w zespole.

Styl prezentacji

Profesjonalista na scenie i utalentowany motywator – Ciaran dzieli się z publicznością swoją ogromną charyzmą i energią, oferując jednocześnie niezapomnianą lekcję rozbudzania kreatywności, jak i wspaniałą rozrywkę.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Motywacja
  • Innowacja
  • Kreatywność
  • Przezwyciężanie trudności

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci