PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

President Wiesław Rozłucki

Współzałożyciel Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wiesław Rozłucki jest ekonomistą i ekspertem w dziedzinie finansów. Pełnił funkcję doradcy Ministra Finansów oraz dyrektora Departamentu Rozwoju Rynku Kapitałowego w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych. Był prezesem zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, członkiem i przewodniczącym Rady Nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w latach 1994 – 2006, a także członkiem Rady Wykonawczej Europejskiej Federacji Giełd FESE oraz Komitetu Roboczego Światowej Federacji Giełd WFE (1994-2006).

“Ojciec Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie”

Wiesław Rozłucki

Szczegóły

Wiesław Rozłucki jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i stypendystą British Council w London School of Economics. W latach 1973 - 1989 był pracownikiem naukowym w Instytucie Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN, a także Sekretarzem Polskiego Komitetu Międzynarodowej Unii Geograficznej. Obecnie jest członkiem rad nadzorczych spółek publicznych (m.in. Telekomunikacja Polska, TVN), Rady Nadzorczej Fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego, a także powołanego w 2001 r. Komitetu Dobrych Praktyk. Pełni również funkcję przewodniczącego Rady Programowej Fundacji Polski Instytut Dyrektorów, a także Rady Programowej Harvard Business Review Polska. Jest doradcą banku inwestycyjnego Rothschild oraz funduszu Warburg Pincus International. Od 2011 przewodniczący Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Odznaczony Krzyżęm Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski oraz francuskim L’Ordre National du Merite.

Co oferuje?

Wiesław Rozłucki, będąc jednym z najwybitniejszych i najbardziej doświadczonych ekspertów w kraju, oferuje prognozy dla inwestorów. Jest niezastąpionym doradcą strategicznych posunięć finansowych. Wskazuje trendy w gospodarce i radzi jak wykorzystać tę wiedzę w walce z konkurencją. Dr Rozłucki oferuje kompleksowe porady w zakresie finansów, inwestycji i corporate governance.

Styl prezentacji

Wiesław Rozłucki to doświadczony mówca, częsty komentator bieżących posunięć gospodarczych w kraju. Prelekcje w wykonaniu dr Rozłuckiego są niezwykle profesjonalnie przygotowane i dostosowane do konwencji oraz tematyki wydarzenia. Prezentacje zawierają nie tylko zrozumiałe, oparte na przykładach omówienie kluczowych zagadnień, ale również cenne informacje i wskazówki.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim, angielskim, rosyjskim i francuskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Giełda Papierów Wartościowych
  • Trendy Gospodarcze w Polsce i Europie
  • Corporate Governance
  • Rozwój Instytucji Finansowych
  • Reformy Ekonomiczne
  • Inwestycje

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci