PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Szymon Kudła

Ekspert ds. konkurencyjności i zarządzania, uznany mówca biznesowy.

Szymon Kudła jest cenionym ekspertem w zakresie budowania przewagi konkurencyjnej, a także przywództwa i motywowania w wymagającej sytuacji rynkowej. Prowadził ponad 350 wystąpień dla grup od 30 do 1200 pracowników dla największych polskich i międzynarodowych firm. Od wielu lat jest członkiem prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń: ISPI, SHRM oraz ASTD. Autor ponad 60 artykułów, zapraszany jako ekspert przez biznesowe kanały telewizyjne a także jako gość na największe polskie i zagraniczne konferencje biznesowe.

Jeden z trzech najbardziej poszukiwanych konsultantów ds. zarządzania - „Forbes / Profit”.

Szymon Kudła

Szczegóły

Szymon Kudła wystąpił w roli eksperta na kilkuset konferencjach w Polsce i za granicą. Jest oceniany jako najlepszy mówca na największych konferencjach biznesowych w Polsce, w Europie, a także w Stanach Zjednoczonych. Współprowadzi inspiracyjne wystąpienia samodzielnie oraz w duetach, m.in. z komentatorem sportowym Mateuszem Borkiem, iluzjonistą Pawłem Kluzem, aktorką Krystyną Jandą, neuropsychologiem Rafałem Ohme oraz muzykiem jazzowym Włodzimierzem Nahornym. Ukończył Szkołę Główną Handlową z nagrodą rektora oraz z wyróżnieniem renomowane podyplomowe studium pedagogiki biznesowej.

Co oferuje?

Interaktywne, energetyczne wystąpienia oraz tzw. turbo-warsztaty dla dużych grup (zwłaszcza podczas konferencji i kongresów) - idealne podczas spotkań integracyjnych, rocznych podsumowań, komunikacji strategii, meetingów menedżerskich oraz kick-offów strategicznych projektów.

Styl prezentacji

Dynamiczny, interaktywny sposób prowadzenia. Mnóstwo ćwiczeń aktywizujących duże audytoria; liczne konkrety i przykłady ze świata biznesu. Szymon ma za sobą 10 lat szlifowania umiejętności spikerskich w USA (z przełożeniem na polskie uwarunkowania) pod kątem prowadzenia inspirujących power speechów oraz aktywizującej pracy z dużymi grupami (nawet liczących około 1000 osób). Szymona cechuje bezpośredniość, uśmiech i wysoka kultura osobista.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Wielcy Wodzowie w Akcji: praktyczne przywództwo
  • Change Masters: motywowanie i komunikacja w procesie zmian
  • Open Your Mind: działanie poza schematem
  • Making Strategy Work: od słów do czynów
  • Wygrywanie na wymagającym rynku: nowe wyzwania, nowe możliwości
  • Magia Gry Zespołowej (duet z dziennikarzem sportowym)
  • Magia Sprzedaży (duet z iluzjonistą)
  • Innowacyjność w jazzie i w biznesie (duet z muzykiem jazzowym)

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci