PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Suzanne Williams

Czołowa specjalistka ds. bezpieczeństwa, negocjacji i porwań

Była detektyw londyńskiego wydziału kryminalnego i Scotland Yardu, doświadczona negocjatorka, która prowadziła jedne z najbardziej znanych i niebezpiecznych na świecie akcji negocjacyjnych odbijania zakładników. Była również uczestniczką zespołu zarządzającego Royalty Protection Group w Pałacu Buckingham, gdzie pomagała opracowywać procedury w przypadku porwania królowej.

„Zmień to, co jest pod twoją kontrolą i zależy od ciebie, a spróbuj wpłynąć na to, co nie podlega twojej kontroli”

Suzanne Williams

Szczegóły

Suzanne pełniła funkcję detektywa w Scotland Yardzie; była jedynym starszym oficerem dowodzącym zarówno jednostką porwań, jak i specjalnym oddziałem negocjacji kryzysowych z zakładnikami. Uczestniczyła w zebraniach COBRA z brytyjskim premierem i współtworzyła procedury reagowania kryzysowego dla rządu Wielkiej Brytanii w sytuacjach uprowadzenia brytyjskich obywateli za granicą. Wiele z tych przypadków porwań rozwijało się w centrum uwagi mediów, inne zostały rozwiązane potajemnie, ale wszystkie wymagały odpowiedniej koordynacji i właściwego połączenia takich czynników jak wsparcie rodziny, innowacyjnych strategii negocjacyjnych i dobrej komunikacji. Ze względu na swoje bogate ponad 30-letnie doświadczenie, Suzanne wielokrotnie udzielała pomocy i doradzała międzynarodowym organizacjom i rządom państw na całym świecie, a także wspierała indywidualne osoby doświadczające podobnych przestępstw. Suzanne jest wykładowcą wizytującym w Harvardzie i Oxford Said Business School.

Co oferuje?

Suzanne doradzała rządom zagranicznym i krajowym, współpracowała m.in. z FBI w zakresie ryzyka, reagowania kryzysowego, negocjacji, bezpieczeństwa i zaufania. Suzanne pomaga wprowadzać najbardziej efektywne, wypracowane przez siebie strategie negocjacyjne do biznesu i polityki, a przyglądając się krzyżującym się obszarom przywództwa, komunikacji i działania w stresujących sytuacjach, oferuje celne wskazówki i rozwiązania.

Styl prezentacji

Suzanne jest fascynującą prelegentką, która opowiadając historie z własnego życia zawodowego pozwala widzom zajrzeć w ukryty świat polityki, negocjacji z terrorystami i wyzwań negocjatora. Kierując się doświadczeniem i swobodną, dobrze ukierunkowaną komunikacją z innymi, Suzanne doskonale dostosowuje formę opowiadania do publiczności.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • o Proces podejmowania decyzji w negocjacjach
  • o Zaufanie i etyka w procesie negocjacji
  • o Efektywne negocjacje w obliczu różnych kultur

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci