PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Stephen Attenborough

Dyrektor Handlowy Virgin Galactic

Stephen Attenborough jest w samym sercu turystyki kosmicznej. Pełni funkcję dyrektora handlowego Virgin Galactic, firmy w całości Należącej do Virgin Group Sir Richarda Bransona, która jest na dobrej drodze, aby stać się pierwszą na świecie komercyjną linią lotów kosmicznych.

„Stephen Attenborough uważa, że ma najlepszą pracę na świecie … jeśli nie w całym wszechświecie”

Stephen Attenborough

Szczegóły

Poza obowiązkami wynikającymi z funkcji dyrektora handlowego, Stephen jest również odpowiedzialny za podział obszarów pracy i ukierunkowanie zadań, które sprawdzają nie związane z turystyką zastosowania nowych pojazdów kosmicznych, w szczególności badania naukowe. W latach 2009 i 2010 był członkiem zespołu ds. transakcji zagranicznych, który zabezpieczył pierwsze zewnętrzne partnerstwo kapitałowe Virgin Galactic ze sprzedażą 32% do AABAR Investments PJSC z Abu Dhabi za 280 mln USD, szacując Virgin Galactic na około 900 milionów dolarów. Stephen dołączył do Virgin Galactic w 2004 roku, rezygnując z kariery w zarządzaniu inwestycjami w City of London. Obecnie w Londynie kieruje zespołem, który nadzoruje obszar sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, PR i komunikacji dlabiznesowej turystyki kosmicznej, z sukcesem w postaci przyciągnięcia do firmy ponad 380 przyszłych astronautów i ponad 50 mln USD depozytów.

Co oferuje?

Stephen objaśnia wpływ nowych technologii na sukces w biznesie i koncentruje się na tym, jak napędzać innowacyjność i rozwój firmy poprzez właściwe połączenie innowacyjnych umysłów i utalentowanych ludzi z możliwościami, jakie niesie technologia. Stephen również zabawia publiczność fascynującą historią Virgin Galactic.

Styl prezentacji

Niezwykle zabawne i bardzo przyjemne w odbiorze prezentacje Stephena są idealnym połączeniem nowych pomysłów i solidnego know-how biznesowego.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Historia Virgin Galactic
  • Komercyjne loty kosmiczne
  • Nowe technologie
  • Przyszłość - jak turystyka kosmiczna może zrewolucjonizować biznes
  • Innowacja
  • Start up
  • Pozyskiwanie funduszy

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci