PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Sophie Hackford

Futurystka, ekspertka w dziedzinie nowych technologii

Sophie Hackford jest futurystką, której badania i analizy obejmują m.in. spotkania z młodymi przedsiębiorcami i naukowcami, ale również z entuzjastami nowych technologii, którzy rozwijają swoje niecodzienne pomysły w małych amatorskich laboratoriach i warsztatach na całym świecie. W ramach badań Sophie również doradza zespołom wykonawczym i zarządom firm; pomaga zrozumieć najnowsze pomysły i innowacje technologiczne, które zaczynają definiować nową ekonomię.

Postęp technologiczny nie polega tylko na digitalizacji. Tu chodzi o zupełnie nowe możliwości, które oferuje technologia

Sophie Hackford

Szczegóły

Sophie pełni funkcję CEO w 1715 Labs, organizacji spinout powstałej na wydziale Astrofizyki Uniwersytetu Oksfordzkiego, która oferuje rozwiązania łączące sektor danych i AI. Sophie była również związana zawodowo z magazynem WIRED oraz Singularity University – NASA Research Park w Dolinie Krzemowej, a wcześniej pracowała w Oxford Martin School, jednostce badawczo-politycznej Uniwersytetu Oksfordzkiego, dla której zebrała ponad 120 milionów USD na badania. Obecnie pełni rolę CIO w Not Just A Label, gdzie poświęca się pracy i badaniom nad przyszłością handlu i rozwojem miast. Regilarnie publikuje swoje prace na łamach wydawnictw związanych m.in. ze Światowym Forum Ekonomicznym, Google, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie.

Co oferuje?

Sophie Hackford oferuje szybki przegląd technologii, które kształtują przyszłość. Od kodowania filmów w DNA po pikselowanie planety, od wirtualnych wszechświatów po sztuczną inteligencję - Sophie pokaże, jak nasza relacja z „maszynami” staje się coraz dziwniejsza i bardziej złożona. Sophie zadaje ważne pytania i prowokuje dyskusję dotyczącą przezwyciężenia problemów etycznych, zaufania i uprzedzeń w naszym społeczeństwie i zachęca do wykorzystania w pełni z tych niezwykłych przełomowych rozwiązań technologicznych.

Styl prezentacji

Prelekcje Sophie są żywe, przemyślane i dostarczane w taki sposób, aby wytworzyć konstruktywny dialog ze słuchaczami.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Trendy Przyszłości
  • Sztuczna Inteligencja
  • Big Data
  • Kiedy Roboty zaczną odczytywać nasze emocje?
  • W jaki sposób będziemy wykorzystywać dane genetyczne w podejmowaniu decyzji biznesowych?

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci