PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Shivvy Jervis

Nagradzana futurystka, należąca do grona 30 najlepszych Europejek w dziedzinie technologii cyfrowej

Shivvy Jervis na przestrzeni ostatnich dwóch lat została okrzyknięta jedną z „najbardziej kreatywnych myślicieli w dziedzinie technologii”. Czterokrotnie nagradzana prognostyczka trendów i założycielka ambitnego laboratorium prognostycznego FutureScape 248, Shivvy jest bardzo często cytowana przez Światowe Forum Ekonomiczne jako „wybitna, bezkonkurencyjna myślicielka”.

Zdobywczyni brytyjskiego tytułu Influencerki roku 2019, Kobiety Roku 2019 oraz tytułu Britain’s Role Model of 2020

Shivvy Jervis

Szczegóły

Shivvy pracuje obecnie nad wizją przyszłości globalnych miast w 2040 roku dla burmistrza Londynu, a także kręci nowy film dokumentalny o najbardziej radykalnych przełomach, które zdefiniują tę dekadę. Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu, Shivvy demistyfikuje innowacje przyszłości w nagradzanych programach internetowych : Digital Futures i The Trailblazers. Shivvy badała i analizowała również przyszłość miast i lotnictwa w dwuczęściowym serialu dokumentalnym Discovery Channel Piloting the Digital Future. Była dziennikarką CNN Asia i Reuters, tworzyła i prowadziła serię debat na żywo Ringside Sessions i była gospodarzem serii wywiadów NextTech Insider.

Co oferuje?

Shivvy przybliża słuchaczom wizję tego, jak będziemy żyć, pracować i rozwijać się w obecnych i przyszłych dziesięcioleciach. Z niespotykaną wnikliwością i dbałością o jasność przekazu demistyfikuje koncepcje, które radykalnie zmienią niektóre sektory biznesu, branże, a ostatecznie nasze codzienne życie.

Styl prezentacji

Profesjonalna i naprawdę doskonała prelegentka – Shivvy Jervis ze swoim doświadczeniem medialnym oraz wybitnym talentem do omawiania najróżniejszych koncepcji i przybliżaniu ich publiczności, jest idealnym wyborem, niezależnie od roli, jaką ma pełnić podczas wydarzenia (prelekcja, host, prowadzenie wywiadu).

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Zwirtualizowany przywódca i sposób myślenia wynalazcy
  • 5G Internet Wszystkiego
  • Emocjonalnie świadome AI & RPA
  • Przyszłość miejsc pracy i nauki
  • Cyfrowa Transformacja
  • 7 innowacji na Twoim biznesowym radarze
  • Handel AR - nowy e-handel
  • Przełomowe innowacje dla roku 2021

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci