PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Ruby Wax

Dziennikarka BBC, artystka komediowa, osobowość telewizyjna.

Kariera Ruby Wax obejmuje ponad trzy dekady spędzone zarówno na scenie teatralnej, jak również w telewizji i radio. Ogromną popularność i uznanie przyniosły jej liczne programy komediowe i wywiady z politykami i gwiazdami kina, które w połączeniu z nietuzinkowym poczuciem humoru, bezpośrednim stylem i oryginalną nową formułą dziennikarską stanowiły alternatywę dla ówczesnych brytyjskich programów informacyjnych i rozrywkowych. Obecnie Ruby kontynuuje pracę w telewizji przygotowując m.in. programy dokumentalne dla BBC, a także prowadzi szkolenia z komunikacji w biznesie i przywództwa dla organizacji z sektora prywatnego i publicznego.

Często prowokacyjna i kontrowersyjna, Ruby Wax stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych osobowości brytyjskiej telewizji

Ruby Wax

Szczegóły

Karierę rozpoczęła na deskach teatru, występując z Royal Shakespeare Company. To jednak telewizja przyniosła jej rozpoznawalność i możliwość rozwoju. Poza występami w produkcjach telewizyjnych i prowadzeniem autorskich programów Ruby była pomysłodawczynią i scenarzystką licznych show, m.in. serialu komediowego Absolutely Fabulous. Po 30 latach spędzonych w mediach Ruby obrała inny kierunek rozwoju. Ukończyła studia magisterskie na wydziale psychologii Kellogg College Uniwersytetu Oksford oraz psychoterapii w Regents College w Londynie. Prowadzi obecnie warsztaty i szkolenia dla menadżerów, które mają na celu usprawnienie komunikacji między pracownikami i klientami.

Co oferuje?

Ruby Wax prowadzi warsztaty w zakresie komunikacji w biznesie i przywództwa. Często występuje w roli prelegenta keynote, podsumowując wydarzenie i wprowadzając jednocześnie element rozrywki. Posiadając wieloletnie doświadczenie sceniczne, ponadprzeciętne poczucie humoru i wyjątkowe umiejętności komunikacyjne Ruby sprawdza się doskonale także w roli moderatora konferencji.

Styl prezentacji

Ruby jest żywiołowa i bezpośrednia, doskonale nawiązuje kontakt z publicznością. Humor i oryginalne, bystre puenty sprawiają, że spotkanie z Ruby pozostaje na długo w pamięci.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Komunikacja w biznesie
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych
  • Moderowanie wydarzeń
  • Prowadzenie paneli dyskusyjnych i wywiadów

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci