PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Simon Sinek

Doradca biznesowy, autor bestsellerów, ekspert ds. przywództwa w biznesie

Simon Sinek to obecnie jeden z najlepszych konsultantów biznesowych, autor popularnej teorii nazywanej „złotym kręgiem” i koncepcji „dlaczego”, którą po raz pierwszy przedstawił w 2009 roku podczas wystąpienia TED. Jego innowacyjne, niekonwencjonalne poglądy na biznes spotkały się z ogromnym zainteresowaniem międzynarodowym – Simon doradzał zarówno dużym korporacjom, jak i mniejszym przedsiębiorstwom z prawie każdej branży, a także instytucjom rządowym.

Simon Sinek

Szczegóły

Simon jest z wykształcenia etnografem. Od lat ciekawi go dlaczego ludzie i organizacje robią to, co robią i zachowują się w określony sposób. Ta ciekawość, a także fascynacja najbardziej wpływowymi ludźmi i firmami na świecie, doprowadziły go do odkrycia wspólnych wzorców myślenia, działania i komunikowania się liderów odnoszących największe sukcesy. Simon doradza, pisze i demonstruje słuchaczom na całym świecie jaką moc ma koncepcja „dlaczego” – ukryta przyczyna działania, napędzająca każdego z nas. Simon jest członkiem amerykańskiego think-tanku Rand Corporation i wykłada na wydziale komunikacji strategicznej Columbia University. Jego artykuły często pojawiają się w The New York Times, Wall Street Journal i BusinessWeek

Co oferuje?

Niekonwencjonalne wskazówki jak lepiej zarządzać firmą i odnieść sukces. Na przykładzie największych i najbardziej znanych marek jak Apple analizuje sposób prowadzenia biznesu i przedstawia koncepcje, które wspierają innowacyjne zmiany w organizacjach i nowoczesne zarządzanie.

Styl prezentacji

Simon prezentuje w sposób dynamiczny i utrzymuje stały kontakt z publicznością. Poczucie humoru i łatwość przekazywania informacji w połączeniu z licznymi przykładami omawianych zagadnień sprawiają, że jego prelekcje są bardzo wysoko oceniane przez słuchaczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Jak zostać skutecznym liderem i inspirować innych do zmian
  • Teoria „złotego kręgu”
  • Zacznij od „dlaczego” – celu, który napędza każdego z nas
  • Komunikacja strategiczna & inspiracja

Publikacje

  • 2019 The Infinite Game
  • 2014 Leaders Eat Last
  • 2009 Start with Why : How Grat Leaders Inspire Everyone to Take Action

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci