PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Jim McKelvey

Współzałożyciel płatności mobilnych Square, ekspert w dziedzinie programowania, przedsiębiorca.

Jim McKelvey jest inżynierem programistą, artystą i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorcą. Wspólnie z Jack’iem Dorsey (współwłaścicielem Twittera) stworzył Square, nowy system płatności mobilnych pozwalający na akceptację płatności kartą poprzez iPhone’a, iPad’a lub urządzenie z Androidem. Jego druga firma, Mira, rozpoczęła działalność produkując oprogramowanie. Została jednak wkrótce przekształcona i w tej chwili działa w segmencie wydawnictw cyfrowych, oferując serwis zarządzania publikacjami online, a także usługi w zakresie tradycyjnych i elektronicznych publikacji, z których dzisiaj korzysta ponad 100 organizacji z różnych sektorów biznesu.

Współtwórca jednej z najszybciej rozwijających się firm z sektoru Nowych Technologii w Stanach Zjednoczonych

Jim McKelvey

Szczegóły

Jim McKelvey podejmuje się różnych wyzwań. Zaczynając jako inżynier programista już na studiach napisał kilka książek na temat programowania, następnie stworzył kilka firm odnoszących sukcesy, a także realizował się jako artysta w szkle dmuchanym i założyciel Third Degree Glass Factory. Na etapie sprzedaży swoich prac dostrzegł potrzebę sprawniejszego przeprowadzania transakcji płatniczych, co zaowocowało w roku 2008 stworzeniem małego czytnika kart współpracującego z urządzeniem mobilnym i tym samym wprowadzeniem na rynek firmy Square. Dzisiaj z usług Square korzysta milion użytkowników, w tym amerykański Starbucks, sklepy Apple, Walmart, Best Buy, Radio Shack i Target.

Co oferuje?

Jim McKelvey jest mówcą dynamicznym, który łączy pasję, energię z dużym doświadczeniem i praktycznym podejściem do rozwiązywania problemów. Jego prezentacje ukazują różne zagadnienia zarówno z dziedziny sztuki, jak i biznesu. Jim dostarcza słuchaczom informacje na temat najnowszych rozwiązań oraz wiele cennych wskazówek dotyczących wyzwań stojących przed dzisiejszym przedsiębiorcą.

Styl prezentacji

Energiczny sposób przekazu, żywy kontakt ze słuchaczami i przemyślana, bogata treść wykładu sprawiły, że Jim zyskał reputację prelegenta godnego polecenia, wywiązującego się w 100% z oczekiwań klienta. Jim jest znany z tego, że potrafi zmienić w trakcie wystąpienia część swojej prezentacji bazując na reakcji i odpowiedzi widowni, a także chętnie wchodzi w interakcję ze słuchaczami.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Przyszłość płatności mobilnych i publikacji online
  • Myślenie strategiczne
  • Przedsiębiorcze myślenie
  • Innowacje

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci