PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Ray Hammond

Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich futurologów

Ray Hammond jest wiodącym futurologiem oraz strategiem biznesowym w Europie. Szeroko znany kadrze menedżerskiej największych organizacji prywatnych i rządowych. Autor głośnego raportu Świat w 2030 roku, w którym zanalizował kluczowe trendy, które najprawdopodobniej będą w niedalekiej przyszłości kształtować społeczeństwo i nasze codzienne życie.

Ludzie są stworzeniami wirtualnymi. Pieniądze, biznes, polityka to produkty umysłu - „wirtualne” wynalazki

Ray Hammond

Szczegóły

Ray Hammond stworzył odnoszące sukcesy organizacje w sektorze wydawniczym, reklamowym i komputerowym w Wielkiej Brytanii, Europie i USA. Jest autorem powieści o tematyce rozwiniętych technologii przyszłości, które zdobyły uznanie krytyków. Ponadto jest autorem publikacji naukowych, w tym 14 książek przetłumaczonych na 31 języków. Występuje na wielu spotkaniach rozwojowych dla firm z grupy Fortune 500, organizacji rządowych i pozarządowych. Obecnie wykłada w Institute For The Future of Humanity na Uniwersytecie Oksfordzkim, a także jest wykładowcą London Business School. Współpracuje z Human-Computer Interaction Laboratory na amerykańskim Uniwersytecie Maryland. Jest członkiem Królewskiej Akademii Sztuki w Londynie.

Co oferuje?

Koncentrując się na prezentacji najważniejszych trendów wpływających na kształt otoczenia biznesowego, społecznego i politycznego w ciągu najbliższej dekady, Ray przedstawia zmiany jakie powoduje mobilna ekonomia i odkrywa wyzwania wiążące się z jej ekspansją. Odwołując się do licznych studiów przypadku wyjaśnia, w jaki sposób gromadzić zasoby informacji i przekształcać je w ogólnodostępną wiedzę dla korzyści organizacji biznesowych. Ray pobudza do myślenia wychodzącego poza utarte schematy i konwencje biznesowe. Jego osobiste doświadczenia przedsiębiorcy odnoszącego sukcesy przekładają się na wiarygodność prezentowanych przez niego prognostycznych wykładów.

Styl prezentacji

Ray Hammond prezentuje w sposób bardzo dynamiczny i przystępny. Przedstawia prognozy na temat zagadnień technologicznych i przyszłości w zależności od sfery zainteresowań danej publiczności i profilu wydarzenia. Jest mówcą niezwykle interesującym, charyzmatycznym, dzięki czemu inspiruje publiczność.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • 8 czynników kształtujących najbliższą przyszłość
  • Przyszłość energii; społeczne, ekonomiczne i polityczne skutki globalnego ocieplenia
  • Rozwój technologiczny – pierwsze oznaki sztucznej inteligencji
  • Kreatywność i innowacja jako czynniki warunkujące zrównoważony rozwój
  • Przyszłość Mediów

Publikacje

  • 2014 Scary Wonderful – The Next 50 Years
  • 2012 The World in 2030 – uzupełniona edycja (2012)
  • 2010 The World in 2030 – edycja 2011
  • 2006 The Cloud – fiction
  • 2005 EXtinction - fiction

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci