PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Rasmus Ankersen

“Antropolog” sportu, ekspert w dziedzinie rozwijania potencjału i zarządzania talentami

Rasmus Ankersen przez wiele lat był zawodowym piłkarzem i trenerem. Współtworzył jedną z pierwszych profesjonalnych akademii piłkarskich w Skandynawii. Fascynacja tematem osiągania wysokich wyników i powstawania „mistrzów” zaprowadziła go w różne rejony świata, gdzie żyjąc z wybitnymi sportowcami badał i opisywał czynniki sukcesu. Dzisiaj jest autorem bestsellerów i badaczem zgłębiającym rozwój potencjału i talentu, a także uznanym mówcą motywacyjnym i zaufanym doradcą biznesowym. Opierając się na badaniach i obserwacjach zawartych w swojej bestsellerowej książce 'The Gold Mine Effect', Rasmus uczy międzynarodowe organizacje i sportowców jak budować własne kopalnie talentów i osiągać najlepsze wyniki.

‘Świat biznesu zawdzięcza Rasmusowi głęboką, opartą na badaniach wiedzę o tym, jak znaleźć, rozwinąć i zbudować talent ‘ - The LEGO Group

Rasmus Ankersen

Szczegóły

Zainteresowanie pisaniem i sportem przejawiał od najmłodszych lat. W wieku 22 lat napisał pierwszą książkę, „The DNA of a Winner”, a przed ukończeniem 26 roku życia miał na swoim koncie trzy bestsellery i tytuł jednego z trzech największych duńskich talentów biznesowych. Jego druga książka, „Leader DNA”, przez kilka lat utrzymywała się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się w Danii pozycji o przywództwie. Rasmus jest współtwórcą FC Midtjylland, jednej z pierwszych profesjonalnych akademii piłkarskich w Skandynawii. Praca z młodymi piłkarzami spowodowała, że Rasmus zainteresował się tematyką osiągania najlepszych wyników i rozwijania potencjału. W 2010 roku przez sześć miesięcy podróżował po świecie, aby poprzez wspólne życie i trenowanie z najlepszymi sportowcami wyodrębnić czynniki decydujące o sukcesie.

Co oferuje?

Rasmus Ankersen zmusza organizacje do ponownego zastanowienia się nad tym, w jaki sposób identyfikują, rozwijają i rozbudzają talent w jednostkach i zespołach. Znany jest tego, że oferuje trafne wskazówki oraz sprawdzone strategie. Rasmus pomaga słuchaczom zrozumieć, co tak naprawdę oznacza siła wewnętrzna i właściwe podejście w osiąganiu celu.

Styl prezentacji

Prezentacje Rasmusa są dynamiczne, prowokują do nowego spojrzenia na zagadnienie osiągania sukcesu. Rasmus jest rzeczowy, otwarty i chętnie dzieli się wiedzą ze słuchaczami.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Kopalnia talentów
  • Talent i rozwój osobisty
  • Przywództwo
  • Praca zespołowa
  • Kultura zwycięzców

Publikacje

  • 2012 The Gold Mine Effect: Crack the Secrets of High Performance
  • 2009 Raising a Winner
  • 2008 Leader DNA
  • 2007 DNA of a Winner

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci