PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Noreena Hertz

Makroekonomistka, autorka bestsellerów. Ekspert w dziedzinie ekonomicznej globalizacji.

Noreena Hertz jest wykładowcą akademickim, autorką bestsellerów, której prognozy ekonomiczne na przestrzeni ostatnich 15 lat okazały się wizjonerskie. Magazyn Observer uhonorował ją tytułem “jednej z czołowych światowych myślicielek””. Vogue nazwał ją “jedną z najbardziej inspirujących kobiet na świecie”, a Guardian “jedną z czołowych brytyjskich intelektualistek”. Noreena wykłada m.in. na wydziale Globalizacji i Finansów w Duisenberg School of Finance, a także pełni funkcję wicedyrektora Centrum Międzynarodowego Biznesu w Judge Business School na Uniwersytecie Cambridge.

'Young Global Leader of Tomorrow' – Światowe Forum Ekonomiczne 2004

Noreena Hertz

Szczegóły

Noreena uzyskała tytuł magistra w Wharton Business School, a następnie tytuł doktora na Uniwersytecie Cambridge. Karierę rozpoczęła pełniąc rolę eksperta ds. gospodarki rosyjskiej oraz pracując w Banku Światowym, z ramienia którego doradzała rządowi rosyjskiemu w sprawie reform ekonomicznych. Noreena pełni rolę konsultanta największych międzynarodowych korporacji, doradza zarządom firm, organizacjom pozarządowym i politykom, a także zasiada w zarządach licznych organizacji prywatnych oraz dobroczynnych. Odegrała kluczową rolę w rozwinięciu (RED) - innowacyjnego komercyjnego modelu zdobywania środków pieniężnych dla Afrykańczyków dotkniętych epidemiami, inspirując swoimi publikacjami BONO, współzałożyciela projektu.

Co oferuje?

Noreena Hertz spogląda na kulturę i zmiany globalne kierując się podejściem łączącym w sobie analizę sytuacji ekonomicznej, trendów w polityce, psychologii, ekonomii behawioralnej, antropologii, historii i socjologii. Noreena oferuje nie tylko ocenę globalizacji z perspektywy ekonomii i obecnych zmian politycznych, ale przede wszystkim proponuje realne rozwiązania dla biznesu oraz wskazówki w jaki sposób organizacja może przygotować się na nowe trendy globalne.

Styl prezentacji

Prelekcje Noreeny zawierają najnowsze informacje, są źródłem praktycznych wskazówek, a także niosą ze sobą pasjonujące przesłanie. Noreena jest doskonałym mówcą, doświadczonym komentatorem bieżących wydarzeń.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Budowanie inteligentnych firm unikając pułapek globalizacji
  • Bankowość inwestycyjna
  • Sustainability – potęga środowiska naturalnego
  • Jak używać ekspertów (prelekcja TED)
  • Od Gucci do kooperatywnego kapitalizmu
  • Kobiety w biznesie

Publikacje

  • 2013 Eyes Wide Open
  • 2005 IOU: The Story of the Debt
  • 2002 The Silent Takeover: Global Capitalism and the Death of Democracy

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci