PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Martha Lane Fox

Założycielka Lastminute.com, doradca rządowy w zakresie usług cyfrowych.

Martha Lane Fox to specjalistka w dziedzinie rozwiązań cyfrowych, a także odnoszący sukcesy przedsiębiorca. W roku 1998 założyła działającą w branży turystycznej firmę internetową Lastminute.com, która już dwa lata później weszła na giełdę zapewniając jej fortunę około 50 milionów funtów. Obecnie pełni funkcję dyrektora Channel 4 Television, członka zarządu organizacji charytatywnej Reprieve, jest także patronką CAMFED, organizacji charytatywnej wspierającej edukację. Martha odniosła sukces również w branży rozrywkowej – stworzyła sieć niezwykle popularnych klubów karaoke, Lucky Voice. W roku 2009 powołana została przez rząd brytyjski na stanowisko głównego doradcy ds. technologii cyfrowych.

Martha Lane Fox

Szczegóły

W roku 1998 Martha założyła Lastminute.com i objęła stanowisko dyrektora ds. operacyjnych. Firma odniosły duży sukces i w 2005 roku została sprzedana amerykańskiemu Sabre Holdings za 577 mln GBP. Martha zasiada w zarządzie m.in. Marks&Spencer oraz MyDeco.com. Kieruje fundacją Antigone, udzielającą wsparcia finansowego w zakresie edukacji, ochrony zdrowia, opieki prawnej, a także promocji rozwoju technologicznego. Jest także prezesem organizacji Go On UK, udzielającej wsparcia edukacyjnego w zakresie działalności cyfrowej. Działalność swoją ukierunkowuje na rozwiązywanie problemu „cyfrowego wykluczenia” - według niej prawie 17 milionów Brytyjczyków nie ma dostępu do szerokopasmowego internetu, co stanowi poważną barierę dla rozwoju gospodarczego kraju. W roku 2013 Martha dołączyła do Izby Lordów parlamentu brytyjskiego stając się jego najmłodszym członkiem.

Co oferuje?

W swoich prelekcjach Martha wyjaśnia w jaki sposób odnieść sukces w dzisiejszym świecie biznesu, w którym dominującą rolę pełnią nowe technologie. Zdradza również swoje podejście do kwestii dostarczania usług klientom i wzmacniania wartości firmy. Na podstawie wieloletniej działalności Lastminute.com Martha udziela praktycznych wskazówek i rozwiązań.

Styl prezentacji

Martha Lane Fox prezentuje w sposób charyzmatyczny, energiczny, całkowicie angażując uwagę publiczności. Niezwykła osobowość, chęć dzielenia się informacjami i doświadczeniem oraz niezrównany styl zarządzania sprawiają, że prelekcje Marthy są zawsze pouczające i inspirujące.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Obsługa klienta
  • Internet i eCommerce
  • Przedsiębiorczość
  • Rewolucja Dot Com

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci