PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Marek Skała

Ekspert ds. efektywności w biznesie, mówca inspiracyjny, trener warsztatowy i coach

Marek Skała jest cenionym ekspertem zarządzania i zmian oraz przywództwa i motywowania sił sprzedaży. Oprócz wystąpień motywacyjnych i inspiracyjnych pracuje z zarządami największych polskich i międzynarodowych firm, banków i korporacji. Prowadzi także warsztaty, m.in. z zarządzani, negocjacji, zmiany czy prezentacji publicznych i biznesowych

Marek Skała

Szczegóły

Jest członkiem ASTD i ICF, a także International Federation of Journalists. Kilkakrotnie nagradzany jako trener i mówca, jest także laureatem Ostrego Pióra BCC jako dziennikarz. Napisał kilkaset artykułów z zakresu biznesu i zarządzania. Jest autorem bestsellerów – Psychologia Zmiany i Manipulacja Odczarowana. Prowadzi warsztatowe konferencje strategiczne dla firm, konferencje biznesowe oraz inspirujące wystąpienia publiczne dla dużych grup.

Co oferuje?

Niezwykle aktywne,energetyczne wystąpienia motywacyjne i inspiracyjne. Mocno aktywizuje słuchaczy. Jego wyróżnikiem jest dopasowanie się do strategii firmy, idei spotkania, precyzyjna realizacja oczekiwań zarządów i klientów. Stąd stanowi dobre wsparcie w czasie kick-offów dużych projektów czy podsumowań i prezentacji nowych strategii w firmach. Wykorzystuje jako przykłady i metafory bieżące i głośne wydarzenia sportowe, kulturowe i naukowe i łączy je z wiedzą biznesową i psychologiczną. Jest to szczególnie cenne w spotkaniach z kluczowymi klientami firm.

Styl prezentacji

Interaktywny, pełen pasji i dynamiki styl skupia uwagę na treściach. Wprowadzane mini-warsztaty aktywizują uczestników, a jednocześnie pozwalają przetestować prezentowane techniki tu i teraz. Prezentacje są interesujące, oparte o bieżące osiągnięcia nauki, a jednocześnie bardzo praktyczne. Uczestnicy otrzymują interaktywne zadania do wykonania zaraz po prezentacjach, a czasem nawet w czasie przerwy kawowej. Znakiem rozpoznawczym prezentacji Marka Skały jest zasada – „tu poznajemy techniki i bawimy się znakomicie – jutro stosujemy je w praktyce”.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Przywództwo – od Russella Crowe do dekalogu Grupy GROM
  • Zarządzanie zmianą – techniki wprowadzania nowych rozwiązań
  • Budowanie skutecznych nawyków – organizacyjnych i osobistych
  • Techniki wywierania wpływu – od Boba Cialdiniego do Stephena R. Coveya
  • Techniki automotywacji dla zespołów sprzedażowych – interaktywne seminarium z wykorzystaniem hipnozy
  • Mechanizmy psychomanipulacji w biznesie
  • I z Marsa i z Wenus – jak wykorzystać różnice w budowie mózgu kobiet i mężczyzn w czasie kontaktów biznesowych

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci