PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Nabil Malouli

Wiodący ekspert w dziedzinie przełomowych innowacji

Nabil Malouli to obecnie jeden z najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie przełomowych innowacji i multidyscyplinarnego wsparcia procesu tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Doradza start-upom, jest aniołem biznesu i przedsiębiorcą. Pełni funkcję wiceprezesa Global E-Commerce dla DHL; kieruje pracami z zakresu innowacji, strategii i rozwoju produktu.

Nabil to wyjątkowo inspirujący mówca, z bogatym praktycznym doświadczeniem

Nabil Malouli

Szczegóły

Jako wiceprezes działu DHL Customer Solutions & Innovation nadzorował rozwój nowych innowacyjnych rozwiązań wspierających globalną działalność organizacji Fortune 500. Nabil był również dyrektorem Latin America & Asia Pacific, gdzie odpowiadał za strategie konsumenckie i rozwój biznesu w regionie. Obecnie pełni rolę mentora, doradcy i członka zarządu szybko rozwijających się start-upów. Jest stałym felietonistą i komentatorem licznych e-magazynów i prasy branżowej, m.in. autorem publikowanego co tydzień artykułu dotyczącego przyszłości handlu. Nabil posiada tytuł magistra z Handlu Międzynarodowego. Był gościem specjalnym i głównym prelegentem konferencji w ponad 20 krajach na świecie.

Co oferuje?

Nabil analizuje obecną sytuację na świecie i wskazuje najlepsze rozwiązania sięgając do aktualnych przykładów praktyk i działań stosowanych przez organizacje biznesowe. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i doradza w zakresie wprowadzaniu innowacji w korporacjach, nowych modeli biznesowych, automatyzacji i cyfryzacji biznesu, a także robotyki i innych rozwiązań technologicznych. Wskazuje jak ważna jest innowacja i demonstruje w jaki sposób można osiągnąć wzrost i rozwinąć działalność w obliczu obecnych zmian.

Styl prezentacji

Interaktywny i niezwykle angażujący sposób prowadzenia prelekcji sprawia, że Nabil jest częstym gościem zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Transformacja cyfrowa, znaczenie robotyki, AI i VR
  • Customer Centricity; ukierunkowanie na klienta
  • Przełomowe Innowacje
  • Przyszłość transportu
  • Przyszłość handlu
  • Zrównoważony rozwój a innowacyjność

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci