PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Lars Silberbauer Andersen

Wiceprezes MTV Digital Studios – Viacom, były dyrektor LEGO

Lars Silberbauer Andersen dołączył do Viacom w 2018r. jako Wiceprezes MTV Digital Studios. Kierował zespołami w Nowym Jorku i Los Angeles, prowadząc markę MTV w świecie cyfrowym. Wcześniej Lars pełnił funkcję Dyrektora ds. Mediów Społecznościowych i Marketingu w Wyszukiwarkach w Grupie LEGO.

Jeden z grona 25 najbardziej innowacyjnych i wpływowych specjalistów marketingu z Europy

Lars Silberbauer Andersen

Szczegóły

Lars jest współkreatorem sukcesu marki Lego w mediach społecznościowych. To on rozpoczął i budował wizerunek i zaangażowanie marki w cyfrowym świecie konsumentów, kierował zespołem ds. mediów społecznościowych i wyszukiwania. W 2014 roku udało mu się wprowadzić LEGO TV (cyfrową rozrywkę z animowanymi treściami LEGO dla dzieci) w 40 krajach. Lars kierował również kanałami LEGO na YouTube, których treści miały ponad miliard wyświetleń. Przed LEGO Lars pracował przez 10 lat w branży mediów cyfrowych i nadawczych jako strateg cyfrowy, a później kreatywny menager prowadzący strategię cyfrową i kierujący rozwojem projektów dla Danish Broadcasting Corporation. Pracował również w Stanach Zjednoczonych, zarządzając programowaniem stron internetowych i badaniami użytkowników.

Co oferuje?

Dzięki dynamicznym, interaktywnym i pouczającym sesjom Lars nie tylko motywuje słuchaczy, ale przede wszystkim przekazuje mnóstwo praktycznych wskazówek i technik, które można natychmiast zastosować.

Styl prezentacji

Lars to inspirujący i pobudzający do myślenia prelegent. Jego prezentacje są żywe, energetyczne, a słuchacze opuszczają spotkanie z nowymi pomysłami.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Influencer Marketing
  • Digital Disruption
  • Real-Time Engagement with Customers
  • Digital Media
  • Organisational Transformation and Change

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci