PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Lars Engman

Dyrektor HDK School of Design, były dyrektor działu projektowego IKEA

Lars Engman jest jednym z najbardziej doświadczonych praktyków w dziedzinie projektowania. Przez 31 lat pracował w IKEA, zarządzając m.in. zespołami z działu projektowania, jak i rozwoju produktu. Pełniąc funkcję menagera działu projektowego wprowadził do firmy i koordynował międzynarodową sieć współpracujących z marką projektantów i szkół projektowych.

Lars Engman

Szczegóły

Zanim objął stanowisko kierownicze w IKEA, Lars miał za sobą bogate doświadczenie w projektowaniu i liczne sukcesy na koncie. Był m.in. projektantem KF Interior w Sztokholmie, a także zarządzał studiem projektowym w Kopenhadze, które współpracowało z IKEA. Lars jest członkiem zarządu dwóch instytucji : Swedish Institute oraz Swedish Research Council. Zasiada również w zarządzie rad edukacyjnych, m.in. przy Uniwersytecie Lund, Växjö oraz Borås. Był pełnomocnikiem profesora Gunilla Bandolin w zakresie socjologii w Swedish Research Council.

Co oferuje?

Lars Engman jest głównym kreatorem sukcesu projektów marki IKEA. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i rozwoju produktu. Jest doskonałym doradcą w zakresie zarządzania procesem projektowania, a przede wszystkim transformacji innowacyjnych pomysłów i niekonwencjonalnych rozwiązań w funkcjonalne i zorientowane na konsumenta produkty.

Styl prezentacji

Lars Engman jest doświadczonym prelegentem. Z chęcią dzieli się ze słuchaczami swoimi spostrzeżeniami i pomysłami dotyczącymi projektowania oraz innowacyjnych rozwiązań. Z entuzjazmem również opowiada historię tworzenia produktów marki Ikea, nawiązując jednocześnie do zagadnień takich jak wielowymiarowe myślenie i proces twórczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim i szwedzkim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Czym jest Projektowanie?
  • Wielowymiarowe Myślenie
  • Innowacja
  • Proces tworzenia w IKEA

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci