PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Jordan Belfort

Wilk z Wall Street - jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów amerykańskiego świata finansów

Jordan Belfort był prezesem firmy brokerskiej Stratton Oakmont. W latach 90’ odniósł niespodziewany sukces, a jego kariera do dzisiaj uważana jest za jedną z najbardziej zaskakujących karier światowego biznesu. Prowadząc interesy na krawędzi prawa zwrócił na siebie uwagę amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Za swoją strategię „pompuj i rzuć” trafił na 22 miesiące do więzienia. Jego historia w 2013 roku została przeniesiona na ekran kinowy przez Martina Scorsese, a w rolę Belforta wcielił się Leonardo DiCaprio.

Prawdziwy Wilk z Wall Street

Jordan Belfort

Szczegóły

W roku 1984 Jordan Belfort ukończył naukę na wydziale Biologii Uniwersytetu Amerykańskiego w Waszyngtonie. Karierę w handlu rozpoczął w wieku 23 lat, kierując własną firmą sprzedającą owoce morza na Long Island. Pracę maklera rozpoczął w roku 1987. Doświadczenie zdobywał szybko, przenosząc się z jednego domu maklerskiego do drugiego, aż otworzył własną firmę – Stratton Oakmont, której działalność przyniosła mu niespotykaną fortunę, ale jednocześnie zaprowadziła przed amerykański wymiar sprawiedliwości. Dzisiaj Jordan Belfort spełnia się w roli doradcy biznesowego i CEO firmy couchingowej. Jego bestselerowa książka „Wilk z Wall Street” opublikowana została w siedemnastu krajach, a w roku 2013 przeniesiona na ekrany kin przez Martina Scorsese.

Co oferuje?

Feralny geniusz, Jordan Belfort zabiera słuchaczy w podróż po kuluarach amerykańskiej sceny finansów, szczerze i z naturalną dla siebie otwartością ukazując jej ciemne strony i zawsze obecne niebezpieczeństwa. Odkrywa tajemnicę, w jaki sposób z niczego stworzył giganta giełdowego, zarabiając miliony dolarów, a także jak zachłanność i uzależnienie od władzy doprowadziły go do utraty wszystkiego. Na bazie swoich doświadczeń przekazuje również wskazówki dotyczące m.in. perswazji, przywództwa, sprzedaży, osiągania celów i pozyskiwania klientów.

Styl prezentacji

Jordan przekazuje informacje w sposób bardzo otwarty, bezpośredni, często odwołując się do własnych doświadczeń. Poczucie humoru, swobodny styl, energia i kontakt z publicznością sprawiają, że jego wystąpienie jest jednocześnie źródłem wiedzy i doskonałą rozrywką.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Powstanie i upadek ikony biznesu
  • Etyka w biznesie
  • Strategia w sprzedaży
  • Rozwój organizacji
  • Zarządzanie zespołem
  • Budowanie relacji z klientem

Publikacje

  • 2009 Catching the Wolf of Wall Street
  • 2008 The Wolf of Wall Street

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci