PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Pierluigi Collina

Najbardziej utytułowany sędzia piłkarski na świecie. Szef komisji sędziowskiej UEFA.

Pierluigi Collina jest bez wątpienia jednym z najlepszych sędziów piłki nożnej na świecie. Osiągnął najwyższy poziom w sędziowaniu najważniejszymi rozgrywkami piłkarskimi świata. Jest znany z szybkiego i trafnego podejmowania decyzji. Ceniony za wywieranie kojącego wpływu na zawodników w sytuacjach stresowych. Sędziował m.in. mecz finałowy Igrzysk Olimpijskich w Atlancie 1996, Finał Ligi Mistrzów w roku 1999, Puchar Świata we Francji 1998 i Mundial w roku 2002.

"Najlepszy sędzia świata" - David Beckham

Pierluigi Collina

Szczegóły

Już od pierwszych meczy było jasne, że ma talent do sędziowania. Swoją pozycję we Włoszech osiągnął w ciągu zaledwie trzech lat. W roku 1995 po uczestniczeniu w 43 rozgrywkach pierwszej klasy dołączył do prestiżowej listy międzynarodowych sędziów FIFA. Uważany jest za jednego z najlepszych sędziów piłkarskich przełomu XX i XXI wieku. Był dziewięciokrotnie nominowany do włoskiego Oscar del Calcio, „piłkarskiego oskara” dla najlepszego sędziego, w tym siedmiokrotnie zostawał laureatem tej nagrody. Pierluigi Collina jest Doktorem Honoris Causa Uniwersytetu Hull. Z zawodu jest doradcą finansowym - ukończył studia na wydziale Ekonomii na Uniwersytecie w Bolonii.

Co oferuje?

Pierluigi Collina oferuje słuchaczom niezwykłą historię drogi do sukcesu. Uświadamia jak ważna jest praca zespołowa i jak szybko i sprawnie powinni podejmować decyzje liderzy, w jaki sposób skutecznie poprowadzić zespół do celu i zarządzać w sytuacjach stresowych. Oferuje liczne wskazówki co robić by stać się najlepszym i najlepszym pozostać.

Styl prezentacji

Prezentacje Pierluigi są inspirujące, pełne humoru i anegdot. Pozostając pod bacznym wzrokiem kamer i fleszy Pierluigi Collina prowadzi profesjonalne prelekcje, których adresatami mogą być nawet bardzo liczne widownie.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku włoskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Co jest potrzebne aby być najlepszym?
  • Rola procesu planowania i przygotowania
  • Rozwiązywanie konfliktów
  • Praca zespołowa
  • Podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych
  • Komunikacja

Publikacje

  • 2005 Moje reguły gry

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci