PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Jacek Pałkiewicz

Podróżnik, eksplorator, dziennikarz, odkrywca źródła Amazonki.

Jacek Pałkiewicz to niewątpliwie jeden z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich podróżników, który od ponad 40 lat z nieprzerwaną pasją odkrywa najbardziej niedostępne rejony świata. Odkrywca źródła Amazonki, założyciel pierwszej w Europie szkoły przetrwania, kierownik licznych wypraw międzynarodowych. Od 1994r. członek prestiżowego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie. Autor kilkunastu książek publikujący swoje reportaże na łamach wielu czasopism europejskich, współpracujący m.in. z "Newsweek Polska" i "Rzeczpospolitą".

Jacek Pałkiewicz

Szczegóły

Karierę podróżniczą rozpoczynał jako oficer na statkach bandery panamskiej, pracował w kopalni złota w Ghanie na głębokości 1600m, poszukiwał diamentów w Sierra Leone. Uczył kosmonautów i elitarne jednostki specjalne strategii przetrwania w skrajnych warunkach klimatycznych. Podróżował po najbardziej niegościnnych rejonach globu. Przecierał szlaki na Borneo i Nowej Gwinei. Poznał największe dżungle naszej planety i należy do ostatniej już generacji eksploratorów pustyń. W 1996 r. zlokalizował źródło Amazonki, u którego w 2011 r. władze peruwiańskie odsłoniły pomnik z tablicą upamiętniającą odkrycie. Posiada odznaczenie Kawalera Orderu Zasługi Republiki Włoskiej.

Co oferuje?

Jacek Pałkiewicz dzieli się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas licznych wypraw. Jako spełniony podróżnik i utalentowany organizator motywuje oraz inspiruje słuchaczy do działania. Posługując się licznymi przykładami udowadnia, że można osiągnąć sukces pomimo przeciwności losu.

Styl prezentacji

Jacek Pałkiewicz posiada umiejętność jednoczesnego zdobywania uwagi słuchaczy, oczarowywania i rozbawiania ich licznymi anegdotami i barwnymi opowieściami, a także przekazywania nauk i wskazówek. Wykłady Jacka Pałkiewicza to inspirujące spotkania będące źródłem wiedzy o tym, jak rozwijać pasję, przełamywać bariery, doskonalić w sobie instynkt zdobywcy, planować i osiągać nawet najbardziej odległe cele.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim, włoskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Przełamywanie barier i przekraczanie własnych ograniczeń
  • Zarządzanie projektem na przykładzie organizacji ekspedycji
  • Praca zespołowa
  • Funkcjonowanie w sytuacjach stresowych

Publikacje

  • 2009 Amazonka : zagadka źródła królowej rzek
  • 2008 Eksploracja
  • 2007 Angkor
  • 2006 Syberia : wyprawa na biegun zimna
  • 2005 El Dorado : polowanie na legendę

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci