PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Duncan Wardle

Były wiceprezydent działu Innowacji & Kreatywności dla Walt Disney Company

Duncan Wardle pełnił funkcję wiceprezydenta działu Innowacji i Kreatywności w Disney’u. Stworzył tam m.in. zespół Creative Catalyst, w ramach którego opracował zestaw narzędzi do myślenia projektowego, który umożliwia zarówno jednostkom, jak i zespołom zwiększenie zdolności do innowacji i opracowywania kreatywnych rozwiązań. Po 25 latach pracy w Disney’u, Duncan odszedł aby rozpocząć nowy projekt biznesowy - iD8&innov8.

"Chodzi o to, by urzeczywistniać lepsze pomysły szybciej i jednocześnie czerpać satysfakcję z tego procesu"

Duncan Wardle

Szczegóły

Celem Duncana i jego nowego przedsięwzięcia iD8&innov8 jest zapoczątkowanie kultury innowacji i kreatywności w przedsiębiorstwach. Duncan opracował unikalny zestaw narzędzi do myślenia o innowacjach, które łączą strategiczne myślenie z twórczą ideą dostarczania niesamowitych, znaczących i mierzalnych wyników. Duncan ukończył Edinburgh University Napier w 1986 roku i rozpoczął karierę w Disney Company. Przed objęciem kierownictwa nad zespołem ds. Innowacji i kreatywności, Duncan był wiceprezesem ds. Globalnego PR i służył Disneyowi w charakterze wykonawczym w Londynie, Paryżu, Hongkongu, Bombaju, Los Angeles i Szanghaju. Po objęciu kierownictwa Creative Inc. pracował z kreatywnym zespołem ludzi we wszystkich korporacjach Disneya. Wykorzystując unikalny proces myślenia projektowego dążył do rozwoju innowacyjnych i twórczych pomysłów.

Co oferuje?

Myśląc inaczej - Czy zastanawiasz się czasami, dlaczego większość Twoich najlepszych pomysłów przychodzi do Ciebie pod prysznicem? Czy kiedykolwiek chciałeś być szybszy i bardziej zwinny na rynku? Czy zastanawiałeś się, w jaki sposób Walt Disney wpadł na pomysł Disneylandu lub jak Pixar wymyśla tak wiele filmów? Duncan przewodzi wciągającej, angażującej dyskusji i tworzy forum wymiany pomysłów, podczas którego nie tylko uzyskasz odpowiedzi na te pytania, ale także otrzymasz narzędzia umożliwiające podejmowanie wyzwań na nowe i różne sposoby, które przynoszą namacalne rezultaty.

Styl prezentacji

Stosując trzy preferowane style uczenia się, słuchowe, wizualne i kinestetyczne, Duncan w pełni angażuje publiczność i upewnia się, że każdy z uczestników otrzymuje przydatne narzędzia, z których może skorzystać. Jego prelekcje są wyjątkowo wciągające, a zastosowane materiały wizualne sprawiają, że spotkanie na długo pozostaje w pamięci odbiorcy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Thinking Differently
  • Innovating @ Disney
  • Leading for Creativity
  • Demystifying Design Thinking
  • Insights for Innovation
  • Creating Cultural Change

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci